URODZENI W ŚRODĘ

Horoskop urodzonych w Środę

Patronem osób urodzonych w tym dniu jest Merkury, symbol mądrości życiowej. Na co dzień żyją oni w nieustannym pośpiechu i kochają zmiany.

Cechy pozytywne 

Horoskop urodzonych w Środę osób wskazuje, że mądrość tych osób nie kłóci się z ich emocjami, a uczucia nie pozbawiają rozsądku. To inteligentne osoby, pewne siebie, dowcipne, które potrafią być duszą każdego towarzystwa. Uwielbiają przemawiać, udzielać informacji, prowadzić dyskusje i spory, lubią być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.

Od innych, odróżnia ich zdolność przewidywania wydarzeń i tolerancja. Nie lubią także prowadzić walki z innymi, wolą zawrzeć z nimi rozsądny kompromis. Posiadają też dobrą intuicję, która ich raczej nie zawodzi, dlatego znani są z tego, że zwykle podejmują trafne decyzje, rzadko się mylą.

Cechy negatywne 

Należą do osób dość gadatliwych i nerwowych, czasami potrafią być nawet nieuczciwi, gdyż próbują osiągać korzyści w nielegalny sposób. Przez swoją nieroztropność i uległość wobec otoczenia, często zostają wciągnięci w złe towarzystwo, dlatego powinni uważać z kim zawierają znajomości.

Relacje partnerskie 

Z parterem łączy ich zbieżność intelektualna, oraz wspólna pasja do zgłębiania tajemnic świata. Osoby te nie wyobrażają sobie miłości, w której nie ma wzajemnego zrozumienia. Oczekują względem swego partnera inteligencji, delikatności, a przede wszystkim poczucia humoru.