URODZENI W NIEDZIELĘ

Horoskop urodzonych w Niedzielę

Patronem osób urodzonych w niedzielę jest Słońce, gwiazda, która jest źródłem siły życiowej i wyjątkowej aktywności. W życiu osoby te mają ogromne szczęście i wcale nie są leniwi. 

Cechy pozytywne

Horoskop urodzonych w niedzielę osób wskazuje, że są obdarzone wspaniałomyślnością, ze skłonnościami do zachowań altruistycznych. Posiadają silne poczucie sprawiedliwości, nie tolerują kłamstwa i oszustwa. W życiu dążą do osiągnięcia bogactwa i wysokiego stanowiska.

Mogą też liczyć na pomoc wysoko postawionych osób, dzięki którym potrafią zajść bardzo wysoko. Jednak walcząc o wysoką pozycję w społeczeństwie, często zapominają o wartościach, stają się wówczas zacięte i bezwzględne. Mimo tych drobnych mankamentów należą do ludzi towarzyskich, którzy mają wokół siebie grono zaufanych przyjaciół.
 Są odważni i znają swoją wartość.

Cechy negatywne 

To bardzo pewne siebie osoby, często zarozumiałe, głęboko wierzące w swą nieomylność, a to już niewielki krok do konfliktów z przyjaciółmi i otoczeniem. Jednak urodzeni w niedzielę nie boją się wrogów ani niechęci otoczenia. Jeśli uda im się pohamować swój gniew i dumę, oraz przestaną gonić za wszelką cenę za władzą, ich życie stanie się spokojniejsze i mniej stresowe. Nie przepadają także za ciężką pracą, wolą kierować ludźmi.

Relacje partnerskie 

W związkach partnerskich są wspaniałomyślni, ale również dumni i władczy. Od swojego partnera oczekują uwielbienia i dbałości o odpowiedni standard życia. Gardzą małostkowością, a wybaczanie przychodzi im z wielkim trudem. Jednak ogromną satysfakcję czerpią z udanego życia małżeńskiego, a najbliższych zawsze chcieliby mieć przy sobie.