NIEDZIELA – NIEDZIELA

Wpływ dnia urodzin na związek

Słońce spotyka się ze Słońcem.

Sprawdź czy związek Niedzieli z Czwartkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na  związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Osoby te nie tolerują u swego boku kogoś, kto ma podobne wymagania i nieprzerwanie rywalizują ze sobą. Nie oznacza to jednak, że ten związek z góry skazany jest na niepowodzenie. Niedziele o silnej osobowości, których nie zniechęca walka o dominację, świetnie radzą sobie z takimi problemami.

Musi jednak być spełniony jeden podstawowy warunek, mianowicie „słoneczna para” powinna posiadać rozległą przestrzeń życiową. Najlepiej, aby takie związki posiadały duże mieszkanie w którym każdy miałby dla siebie własny kąt, gdzie nikt nikomu by nie przeszkadzał tzw. bezpieczne terytorium.

Niedzielne osoby nie lubią ograniczać swojej wolności osobistej. Samodzielnie podejmują wszelkie decyzje i często nie liczą się z opinią innych. Dążą do panowania nad partnerem i absolutnie nie są skłonne do jakichkolwiek ustępstw. Wydaje im się, że są lepsze niż pozostali, dlatego od życia należy im się coś wyjątkowego. Od swojego partnera oczekują zatem, że będzie spełniał wszystkie ich zachcianki.

Także w stosunku do otoczenia, uważają, że wszyscy wokół powinni spełniać ich kaprysy. Z tego powodu współżycie dwóch osób urodzonych w Niedzielę, często nie należy do najłatwiejszych Chęć rywalizacji w związku może powodować, że uczucia zostają zepchnięte na boczny tor, a do głosu dochodzą wygórowane ambicje.

Oj lecą iskry, lecą!

Aż oparzyć się można!!! Jest to szalenie trudny związek i wymaga od Was nie lada nakładu pracy, aby jakaś dobra mąka z tego powstała… Jednak trzymam za Was bardzo mocno kciuki! Wszystko jest przecież możliwe 😉