NIEDZIELA – PONIEDZIAŁEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Słońce spotyka się z Księżycem, czyli typowa męskość z kobiecością.

Sprawdź czy związek Niedzieli z Poniedziałkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Osoba urodzona w Poniedziałek obdarzona jest wyjątkową wrażliwością, czułością i posiada szczególną łatwość dostosowania się do wymagań partnera. Wobec tego jest idealnym uzupełnieniem wybuchowej i gwałtownej Niedzieli. Oboje, to osoby bardzo twórcze, naładowane pozytywnymi emocjami, które chętnie względem siebie je okazują, czasem jednak w nieco teatralny sposób, zwłaszcza na zewnątrz. Potrafią cieszyć się chwilą, są jednak dociekliwi i lubią być rozpieszczani.

Poniedziałek chętnie zgadza się na poczynania swego partnera, jeśli w nagrodę otrzyma od niego choć trochę czułości. Jest to taki typowy związek miłościwie panującego króla z podwładnym, który docenia zalety swego władcy. Pomiędzy tymi partnerami istnieje jednak pewien szczególny związek miłosny, który pozwala im rozładowywać wszelkie napięcia i obojgu przynosi satysfakcję. Dlatego osoby te z wielkim pietyzmem starają się pielęgnować to uczucie i z radością dbają o siebie nawzajem.

Gratuluję!

Tworzycie godny pozazdroszczenia związek! Jednak pamiętajcie, że o miłość trzeba dbać zawsze – od tego nie ma urlopu!