NIEDZIELA – CZWARTEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Słońce spotyka się z Jowiszem.

Sprawdź czy związek Niedzieli z Czwartkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Utrzymanie tego związku wymaga nie lada wysiłku, gdyż obie strony chcą dominować, obie pielęgnują własny wizerunek, są bardzo wymagające i nie zadowalają się byle czym. Mają także ogromne ambicje, które niestety, często zmierzają w różnych kierunkach. Niedziela pragnie realizować się wykorzystując swoją oryginalność i twórczość, natomiast Czwartek chce realizować się bardziej w duchowym i wizjonerskim wymiarze.

Głównym celem Czwartku jest nadanie życiu sensu, tymczasem Niedziela od życia oczekuje komfortowych warunków. Jeśli każde z nich twardo będzie broniło swego i nie odpuści, i jedne będzie dumne, a drugie aroganckie, to ten związek raczej nie przetrwa. Jeżeli jednak przeważy godność Niedzieli i mądrość Czwartku, to stworzą szczęśliwy związek na długie lata.

Ich życie intymne czasami może być nieco nudne. Mimo, że oboje są osobami namiętnymi, zbyt wiele łączy ich podobieństw, by w sferze erotycznej długo między nimi iskrzyło.

Oj lecą iskry, lecą!

Aż oparzyć się można!!! Jest to szalenie trudny związek i wymaga od Was nie lada nakładu pracy, aby jakaś dobra mąka z tego powstała…