NIEDZIELA – SOBOTA

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Słońce spotyka Saturna.

Sprawdź czy związek Niedzieli z Sobotą ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

To bardzo trudny związek. Zimnokrwista Sobota, zajęta często swoimi poważnymi sprawami, nie jest dobrym partnerem dla gorącej, dość lekko traktującej życie Niedzieli. Zazwyczaj Niedziela oczekuje od życia samych przyjemności, natomiast ostrożna i pesymistyczna Sobota nie wierzy w pomyślność losu. Sobota wszystko widzi w czarnych kolorach.

Gdy Niedziela pragnie osiągnąć sukces bez większego wysiłku, to Sobota w tym celu pracuje ciężko i bez wytchnienia. Dla niej tylko to, co zdobywa się kosztem wielkiego wysiłku i koncentracji, posiada jakąkolwiek wartość. Między Sobotą a Niedzielą często dochodzi do nieporozumień. Jedno nie może zrozumieć, dlaczego drugie postępuje w tak bezsensowny sposób.

Również w sferze erotycznej nie potrafią się porozumieć, ich strumienie energii często płyną w przeciwnych kierunkach. Dla Niedzieli seks to teatr uczuć i czysta rozkosz, natomiast Sobota podchodzi do tych spraw poważnie i lekkomyślność Niedzieli bardzo ją drażni.

Niestety, trudno jest wytrzymać w takim związku… Co nie oznacza, że się nie da, dlatego życzę Wam dużo energii i cierpliwości, aby ten związek miał rację bytu!