PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Księżyc spotyka się z Jowiszem i niestety, parom tym zagraża wiele niebezpieczeństw…

Sprawdź czy związek Poniedziałku z Czwartkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Na początku takiego związku będzie ich ku sobie pchać fascynacja odmiennością. Jednak z biegiem czasu zbyt duże różnice mogą pokonać ich zapał.

Poniedziałek w tym związku jest raczej skromny i powściągliwy. Natomiast ekspansywny sposób życia Czwartku będzie mu odbierać spokój, którego tak bardzo potrzebuje. Może się nawet zdarzyć, że zwykle pogodny Poniedziałek, zareaguje wściekłością, gdy Czwartek przedstawi mu swój następny, szalony pomysł. Ten podróżnik i krzykliwy ulepszacz świata nie może bowiem usiedzieć w jednym miejscu. Jest osobą otwartą na świat i nieustannie szuka nowych przygód. Nie rozumie, że jego partner szuka bezpieczeństwa i spokoju oraz ustalonych zasad. Niestety, Czwartek nie potrafi mu tego dać, chociaż bardzo się stara.

W sprawach intymnych także trudno im osiągnąć harmonię. Poniedziałek z uporem szuka wyważonej gry erotycznej, podczas gdy Czwartek pragnie wyłącznie spełnienia fantazji seksualnych.

Z pewnością to żywiołowy związek, ale przy odrobinie współpracy, ma szansę na przetrwanie 🙂