PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Księżyc spotyka się z Wenus.

Sprawdź czy związek Poniedziałku z Piątkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Zgodnie z powiedzeniem „Pierwsze koty za płoty” po pokonaniu pierwszych trudności, związek ten może mieć dużo uroku. Partnerzy mają silnie rozwiniętą żyłkę artystyczną, łączy ich miłość do pięknych przedmiotów, również do pięknie urządzonego mieszkania. Wspólnie potrafią biegać po sklepach i kupować unikatowe bibeloty do swego domu. Lubią też chwalić się swoim pięknym mieszkaniem i chętnie pokazują je innym.  Ich piękny, kulturalny dom często staje się miejscem spotkań ludzi o najrozmaitszych zainteresowaniach intelektualnych i artystycznych. Tym bardziej, że oboje są nadzwyczaj gościnni.

Poniedziałek to typ posiadacza – pragnie skupić na sobie całą uwagę partnera czyli Piątku. Chętnie prawi komplementy i równie chętnie sam ich słucha.

Również erotyka może tu przerodzić się w prawdziwą sztukę – partnerzy są twórczy i potrafią rozkoszować się tym, że są razem i świetnie się ze sobą czują.

Z pewnością w tym związku żaden z partnerów nie jest narażony na nudę.