PONIEDZIAŁEK – SOBOTA

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Księżyc spotyka się z Saturnem.

Sprawdź czy związek Poniedziałku z Sobotą ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Nastrojowy Poniedziałek może być nieco zaszokowany, że Sobota potrafi być tak bardzo zdyscyplinowana (również w kwestii uczuć). Na  szczęście oboje mają mnóstwo wspólnych upodobań, co może ich połączyć na wiele długich, pięknych lat. Oboje są przywiązani do tradycji, cenią bezpieczny dom i pokaźne konto w banku, w którym prawdopodobnie nigdy nie będzie debetu.

W sferze uczuć ich oczekiwania i sposób postępowania różnią się od siebie. Poniedziałek potrzebuje bliskości i ciągłego potwierdzania, że jest kochany. Natomiast dla Soboty nadmiar bliskości jest wprost nie do wytrzymania, a poza tym ona nie bardzo potrafi okazywać uczucia. Poniedziałek przeciwnie, jest wręcz egzaltowany: w ciągu jednego dnia z wyżyn szczęścia spada w otchłań rozpaczy i to z powodu, którego partner nie jest w stanie zrozumieć. Sobota jest realistką, ale ma tendencje do umartwiania się. A Poniedziałek kocha życie takim, jakie jest i w jego słowniku nie występuje słowo: wstrzemięźliwość czy rezygnacja.

Ale jeśli obojgu będzie zależało na ich związku, staną się świetnie dobraną parą.

Życie intymne, po początkowych trudnościach, później z pewnością będzie interesujące. Poniedziałek pomoże Sobocie walczyć z nieśmiałością oraz  pokaże jej jak głęboko można przeżywać zbliżenie z partnerem.