WTOREK – WTOREK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Mars spotyka się z Marsem.

Sprawdź czy związek Wtorku z Wtorkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Związek Wtorku z Wtorkiem to niezwykle wybuchowa energia i niepohamowany temperament. Dwie osoby, które stale są w akcji, do czegoś dążą, potrzebują silnej rywalizacji i rozkoszują się nią. Żadne z nich nie chce ustąpić. Nawet w sytuacji konfliktowej nie chcą iść na kompromis – zawsze walczą do upadłego. Oboje są szczerzy i bezpośredni. Lubią też, aby zarówno pierwsze jak i ostatnie słowo należało do nich.

W takim związku konflikt wisi na włosku, wystarczy zaledwie maleńki pretekst. Wybuchy gniewu w tym związku są na porządku dziennym i oczyszczają atmosferę. Potem przychodzi pojednanie, gdyż nie potrafią zbyt długo żywić do siebie urazy.

W życiu intymnym tych osób często panuje dysharmonia. Każde z nich chce bowiem realizować swój plan, żaden nie zamierza nic zmienić. Niezmiernie trudno im się porozumieć, gdyż żadne nie umie ustąpić.

Z pewnością w tym związku nie raz zaiskrzy, ale z pewnością będzie nietuzinkowo.