WTOREK – CZWARTEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Mars i Jowisz z pewnością polubią się. Będą się wzajemnie stymulować do różnych ciekawych i niekonwencjonalnych działań.

Sprawdź czy związek Wtorku z Czwartkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Wtorek ma mnóstwo odwagi, natomiast Czwartek – idealistyczne cele, marzenia i wizje. Oboje chętnie podróżują, lubię też odkrywać, to co nieznane i fascynujące. Mają zdrowe poczucie wartości, nie przerażają ich konflikty i różnica zdań, gdyż wiedzą jak sobie z nimi radzić. Jednak potrzebna jest im przestrzeń życiowa i wolność osobista, gdyż lubią flirtować i zawierać nowe znajomości. Ich związek jest dobrowolny, co w praktyce oznacza, że nie kontrolują każdego kroku partnera. Oboje są pomysłowi, lubią planować i marzyć. Łatwo wpadają w zachwyt – ale nie na długo. Wiedzą, co to słomiany zapał. Oboje są szczerzy – czasami aż za bardzo.

Ich życie intymne jest ogniste, choć brak w nim głębokiej namiętności, dzięki której seks nabiera mistycznego charakteru. Oboje stronią od zbyt wielkich uczuć, ponieważ Wtorek i Czwartek bardzo nie lubią się uzależniać.