ŚRODA – SOBOTA

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Merkury spotyka się z Saturnem.

Sprawdź czy związek Środy z Sobotą ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

W związku Środy z Sobotą, oboje są ludźmi mądrymi i życzliwymi, widzą i doceniają zalety drugiej strony. Jednak Środa tylko przez jakiś czas potrafi się dostosować do partnera i poskromić swoją nadmierną aktywność. Kiedy jednak będzie zmuszona żyć spokojnie przez dłuższy czas, wówczas życie straci dla niej smak. Przestanie być urocza, zrobi się bardziej uszczypliwa, nawet dojdzie do tego, że zacznie ranić Sobotę.

Jeśli ten związek ma przetrwać, to pewnych zmian w swoim życiu powinna dokonać Sobota. To właśnie ona powinna się ugiąć i spróbować zadbać o dobre samopoczucie Środy. Jeśli to zrobi, to związek ten z pewnością przetrwa burze.

Także i pod względem seksu ten związek jest trudny. Środa lubi erotykę otwartą, natomiast Sobota – konwencjonalną. Dlatego początkowa namiętność w tym związku dość szybko może przerodzić się w platoniczną przyjaźń.