CZWARTEK – CZWARTEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Jowisz spotyka się tu z Jowiszem.

Sprawdź czy związek Czwartku z Czwartkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Związek Czwartku z Czwartkiem to związek dwóch wizjonerów, z głowami w chmurach, pełni pomysłów, ale za mało wytrwali i niezbyt nieprzystosowani do codzienności.

Obydwoje są przekonani o swej niepowtarzalności i nadzwyczajności – nie chcą więc plamić się zabieganiem o przyziemne sprawy. To zapaleni podróżnicy, którzy lubią i chętnie spędzają wolny czas poza domem. Chętnie także rozwiązują problemy na skalę światową, natomiast prozę życia codziennego zostawiają innym. Każde z nich chce odgrywać główną rolę i to najlepiej przez 24 godziny na dobę.

Trudności w ich związku zwykle są związane z obietnicami, które sobie wspaniałomyślnie składają, a później o nich często zapominają.

W seksie każde z nich walczy z własną niestałością. Szybko się rozpalają, ale i szybko stygną. Tak naprawdę, boją się poważnego związku z drugim człowiekiem, wolą związki nieformalne.