CZWARTEK – PIĄTEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Jowisz spotyka się z Wenus – najczęściej to szczęśliwy związek.

Sprawdź czy związek Czwartku z Piątkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Pomimo, iż oboje są zafascynowani swoją urodą i osobowością, to jednak dostrzegają niezwykłe cechy partnera. Cieszą się tym, że są razem. Ogromną radość sprawia im również każde wspólne przeżycie. W życiu codziennym potrafią mądrze wykorzystać swoje talenty i rozwijać umiejętności. Mimo, iż Czwartek to amator przygód, potrafi inspirować Piątek do nieco odważniejszych przedsięwzięć, ucząc się jednocześnie od niego skomplikowanej sztuki dyplomacji, dzięki której ich życie staje się dużo łatwiejsze.

Natomiast ich życie erotyczne, bardziej przypomina smakowanie sztuki niż fizyczne zbliżenie. Oboje są wielkimi estetami, ale z temperamentem. Kochają mocno, ale nie lubią oddawać się partnerowi bez reszty, wolą robić wszystko wolniej, ale dokładniej. W miłości nic nie robią pochopnie. Boją się o utratę własnej niezależności i dobrze, gdyż to może być dla nich zbyt niebezpieczne.