CZWARTEK – SOBOTA

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Jowisz spotyka Saturna, ale zanim dojdzie między nimi do zgody, muszą ciężko popracować.

Sprawdź czy związek Czwartku z Sobotą ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Różnice między nimi dotyczą zarówno temperamentu, jak i życiowych ról. Czwartek w tym związku często szuka nieograniczonej ekspansji, natomiast Sobota pragnie bezpieczeństwa. Czwartek zakłada, że jest ulubieńcem bogów i ma receptę na sukces, Sobota zaś nieustannie czeka na katastrofę i każdy uśmiech losu traktuje jak ziarno, które trafiło się ślepej kurze.

Nieporozumienia w tym związku nie są zbyt częste, ale potrafią czasem zakończyć się ostrym konfliktem. Jednak gdy obydwoje już poznają swoje wady i zalety, oraz dopracują sposób komunikacji, to wówczas jedno będzie ostrzegać przed ryzykiem, drugie zaś zaszczepi w ich związek trochę optymizmu.

W sferze seksu ich wyobrażenia i potrzeby są różne. Sobota wymaga wierności, a Czwartek ma trudności z jej dochowaniem. Często jest im trudno się zgrać w czasie, gdyż zazwyczaj, kiedy jedno pragnie seksu to drugie akurat nie ma ochoty.