PIĄTEK – SOBOTA

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Wenus spotyka Saturna i wszystko wskazuje, że jest to spotkanie całkowicie przypadkowe.

Sprawdź czy związek Piątku z Sobotą ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Piątek i Sobota nie od razu poczują do siebie sympatię, ale jeżeli uda im się przetrwać pierwsze, trudne chwile, to zostaną już razem ze sobą na zawsze. Najważniejsze przeszkody, które stoją im na drodze, to różnica charakterów.

On – Piątek rozkoszuje się życiem, ona – Sobota uważa, że każdy rodzaj rozkoszy jest podejrzany, dlatego często wywołuje w niej poczucie winy. Oboje mają silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości, przy czym Piątkowi chodzi tu bardziej o kompromis, a Sobocie – o zasady. Tak więc dla jednego szklanka jest do połowy pełna, dla drugiego natomiast – do połowy pusta.

Jeżeli pani Piątek spotka pana Sobotę, to związek będzie naprawdę udany i nie powinien się rozpaść.

W pożyciu intymnym Piątek szczyci się wyrafinowaną sztuką uwodzenia, natomiast Sobota jest wytrwała w dążeniu do osiągnięcia celu.