SOBOTA – SOBOTA

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Saturn spotyka Saturna i oboje muszą zapracować na swoje szczęście.

Sprawdź czy związek Soboty z Sobotą ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Oboje mają skłonność do stawiania pracy i obowiązków na pierwszym planie i rezygnują z przyjemności. Traktują sami siebie niezwykle poważnie, a to sprawia, że ich życie jest nieco sztywne i schematyczne.

Najlepsze są pary, w których jedna z Sobót jest spod znaku Wagi lub Bliźniąt. Wnosi ona wtedy do związku akceptację życia, lekkość i robi wszystko, by odwieść partnera od postępowania zgodnego z zasadą: „Niech będzie pochwalony ten, który uczynił życie trudnym”. Jednak jeśli zabraknie niespokojnego ducha, związek będzie całkowicie pozbawiony spontaniczności i radości życia.

Mężczyzna spod znaku Lwa urodzony w sobotę i kobieta urodzona w sobotę lepiej, aby schodzili sobie z drogi.  Może bowiem między nimi dojść do nieporozumień, które zranią ich dumę i poczucie godności.

W sypialni Sobót jest równie poważnie jak w ich życiu. Obojgu jednak ten styl odpowiada i nie dążą do większych zmian.