Osoby urodzone pomiędzy 24.00 a 2.00 w nocy

Godzina urodzenia a Twoja osobowość.

Osoby urodzone pomiędzy 24.00 a 2.00 w nocy

Osoby urodzone pomiędzy 24.00 a 2.00 w nocy – sprawdź

Osoby urodzone pomiędzy 24.00 a 2.00 w nocy należą do osób pewnych siebie, ale wyłącznie pośród ludzi, których dobrze znają. W obcym otoczeniu nie czują się zbyt komfortowo, gdyż trudno jest im podejść do obcej osoby i swobodnie z nią porozmawiać. Nie jest to reguła, gdyż zdarzają się wyjątki, które to potrafią. Mimo tych drobnych mankamentów, są to osoby, które potrafią, jak nikt inny, dodać otuchy, wesprzeć w potrzebie, rozweselić i pokazać drugiej osobie, że nic strasznego się nie stało. Są idealnym balsamem dla duszy, która potrzebuje ukojenia. Zachęcają swoich najbliższych znajomych do pozytywnego myślenia i patrzenia na świat. Sami też lubią niekiedy sobie pomarzyć i pobujać w obłokach. Niezmiernie ważna dla tych osób jest rodzina, dla niej są w stanie poświęcić bardzo wiele.

Jak pomóc dzieciom urodzonym pomiędzy 24.00 a 2.00 w nocy?

Rodzice powinni wiedzieć, że takie dziecko bardzo nie lubi być pozostawiane samo, zwłaszcza w obcym dla niego otoczeniu. Dziecko to lubi stabilizację i poczucie bliskości i bezpieczeństwa. Często otoczenie uważa, że te dzieci są zamknięte w sobie i stronią od innych dzieci. Jest to normalna postawa i nie powinno się takiego dziecka przymuszać na siłę do zawierania znajomości. Ono musi samo dojrzeć do tego, aby zechcieć zacząć poznawać inne dzieci. Kiedy to nastąpi, to wówczas chętnie będzie spędzało czas na zabawie z innymi dziećmi. W całym okresie dorastania dla takiego dziecka bardzo ważna jest rodzina, która jest dla niego ogromnym wsparciem, dlatego warto o tym pamiętać i pielęgnować tę więź. Trzeba też przyznać, że dzieci urodzone pomiędzy 24.00 a 2.00 w nocy bardzo chętnie się uczą. Także i w późniejszym okresie łatwo przychodzi im zdobywanie i przekazywanie wiedzy, są w tym bardzo dobrzy.

Czy teraz więcej już wiesz o sobie?

Jeśli tak, to daj znać w komentarzu, czy ten opis, chociaż w części, zgadza się z Twoim charakterem 😉

Zapraszam również do sprawdzenia swojej daty urodzeniadnia tygodnia, w którym się urodziliście, warto także dowiedzieć się nieco więcej o liczbie swojego imienia.