Osoby urodzone pomiędzy 2.00 a 4.00

Godzina urodzenia a Twoja osobowość.

Osoby urodzone pomiędzy 2.00 a 4.00

Osoby urodzone pomiędzy 2.00 a 4.00 – sprawdź to…

Osoby urodzone pomiędzy 2.00 a 4.00 należą do ludzi, którzy nie mają większego problemu z nawiązywaniem nowych znajomości. Są otwarci, pełni ufności i nic ich nie ogranicza. Nie zważają nawet na to, że niektórzy mogą mieć dosyć ich towarzystwa. One niemalże w każdym otoczeniu czują się wyśmienicie. Lubią podróżować i zwiedzać różne zakątki świata, chętnie poznają inne kultury i zwyczaje mieszkańców obcych krajów. Należą także do osób odważnych i nie mają większego lęku przed jakimikolwiek zagrożeniami. Zazwyczaj zdrowie im dopisuje, więc nieczęsto korzystają z porad lekarskich. Prowadzą zdrowy tryb życia, chociaż nie gardzą czymś słodkim, co umili im życie. Niestety, z reguły są nieco roztargnieni i nieobecni myślami, dlatego powinny uważać, aby poprzez to roztargnienie nie zrobić sobie i innym krzywdy. Dobrze radzą sobie też w życiu, potrafią wykorzystać prawie każdą nadarzającą się sytuację dla swoich korzyści.

Podsumowując, są to osoby odważne o dobrym sercu, chętnie służą pomocą innym, potrafią również stanąć w obronie słabszych.

Jak pomóc dzieciom urodzonym pomiędzy 2.00 a 4.00?

Rodzice takiego dziecka powinni wiedzieć, że te dzieci niemalże od urodzenia są ciekawe życia i wszystko je interesuje. Są przy tym bardzo ruchliwe, nie potrafią wręcz usiedzieć w jednym miejscu, ciągle poszukują nowych wrażeń. Trzeba szczególnie na nie uważać, gdyż potrafią wykorzystać każdą nadarzającą się sytuację i przykładowo zniknąć rodzicowi z oczu. Z pewnością są to dzieci lubiane, mają mnóstwo przyjaciół, gdyż często posiadają nietuzinkowe pomysły. Lubią książki i chętnie je czytają, ale mogą się też zdarzyć dzieci, które mają awersję do książek, ale to rzadkość. Z pewnością takie dziecko będzie się dobrze uczyło w szkole. Tak więc rodzice będą z nich dumni.

Czy teraz więcej już wiesz o sobie? Jeśli tak, to daj znać w komentarzu, czy ten opis, chociaż w części, zgadza się z Twoim charakterem.

Zapraszam również do sprawdzenia daty urodzeniadnia tygodnia, w którym się urodziliście, warto także dowiedzieć się nieco więcej o liczbie swojego imienia.