Osoby urodzone pomiędzy 4.00 a 6.00

Godzina urodzenia a Twoja osobowość.

Osoby urodzone pomiędzy 4.00 a 6.00

Osoby urodzone pomiędzy 4.00 a 6.00 – sprawdź to…

Osoby urodzone pomiędzy 4.00 a 6.00 bardzo często nie mają zbyt wiele czasu dla siebie. Interesują się wszystkimi i wszystkim, co się wokół nich dzieje. Chętnie troszczą się, spełniają marzenia i  pomagają innym w pokonywaniu trudności życia codziennego. To bardzo wrażliwe osoby posiadające romantyczną duszę i mocno angażujące się w sprawy sercowe. Dzięki temu, że należą do ludzi upartych i zawziętych, to są w stanie osiągnąć swój cel. Dość trudno jest ich czymś zaskoczyć, ponieważ zazwyczaj dobrze są przygotowani na różne niespodzianki od życia. Całkiem też nieźle potrafią motywować swoich bliskich do działania, co przynosi im w późniejszym czasie, wymierne efekty.

Mimo, iż są to osoby stojące na wysokim poziomie intelektualnym, to bardzo często są nierozumiane przez otoczenie. Z tego właśnie powodu, ich młodość bywa pełna buntu i konfliktów z przyjaciółmi, którzy nie potrafią się z nimi porozumieć. Urodzeni w tym czasie i tak mają wiele szczęścia w życiu. Zawsze też potrafią wybrnąć z każdej sytuacji, nawet tej niekorzystnej dla nich.

Jak pomóc dzieciom urodzonym w pomiędzy 4.00 a 6.00?

Rodzice powinni zdawać sobie sprawę, że ich dziecko chętnie pomaga i lubi dzielić się swoimi rzeczami z innymi dziećmi. Zazwyczaj jest dobrze wychowane i nie sprawia większych problemów. Często właśnie nie potrafi zrozumieć, dlaczego inni są dla niego niegrzeczni, skoro ono jest grzeczne. Zadaniem rodzica będzie wytłumaczenie mu, a przede wszystkim nauczenie, jak zadbać o siebie i nie dać się wykorzystać. To trudne zadanie dla rodzica, bowiem takie dziecko jest bardzo wrażliwe i trudno będzie mu to w przystępny sposób wyjaśnić. Może się jednak zdarzyć, że owo dziecko postawione w krytycznej sytuacji, potrafi się jednak przeciwstawić, a nawet tak zaprzeć, że i rodzić nic nie wskóra. Pozwólmy mu na to, przynajmniej raz.

Jeśli zaś chodzi o okres nauki i dorastania, może to być dla nich trudny czas, dlatego rodzice powinni poświęcać im więcej uwagi.

Czy teraz więcej już wiesz o sobie? Jeśli tak, to daj znać w komentarzu, czy ten opis, chociaż w części, zgadza się z Twoim charakterem.

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziliście, warto także dowiedzieć się nieco więcej o liczbie swojego imienia.