Osoby urodzone pomiędzy 8.00 a 10.00

Godzina urodzenia a Twoja osobowość.

Osoby urodzone pomiędzy 8.00 a 10.00

Osoby urodzone pomiędzy 8.00 a 10.00 – sprawdź to…

Osoby urodzone pomiędzy 8.00 a 10.00 to typowi indywidualiści, którzy ponad wszystko najwyżej cenią sobie własne towarzystwo. Nigdy ze sobą się nie nudzą, wręcz przeciwnie, wszystko lubią przemyśliwać i analizować w ciszy i spokoju. Posiadają krąg zaufanych przyjaciół z którymi mogą wyjść na kawę i porozmawiać. Nie imprezują, bo tego nie lubią. Odznaczają się wysoką inteligencją i wyszukanym poczuciem humoru, który nie dla każdego jest zrozumiały. Są pełni zrozumienia dla drugiego człowieka i jego problemów, potrafią mentalnie wczuwać się w jego przeżycia i problemy. Zawsze chętnie służą mu pomocą. Dzięki wewnętrznemu spokojowi bardzo dobrze wpływają na innych. To pracowite osoby, które nie gardzą żadną pracą. Lubią podróżować i spełniać swoje pasje.

Ogólnie to szczęśliwe osoby, ale ich sprawy sercowe nie zawsze układają się im pomyślnie. Trudno im znaleźć idealnego partnera, który by ich rozumiał, dlatego często unikają stałych związków. Wychodzą z założenia, że lepiej samotnie, ale szczęśliwie przejść przez życie, niż cierpieć w nieudanym związku.

Jak pomóc dzieciom urodzonym pomiędzy 8.00 a 10.00 ?

Rodzice tego dziecka powinni wiedzieć, że rodzi się już ono bardzo wrażliwe. Często też bez powodu potrafi wybuchnąć płaczem pomimo, że jest najedzone i przewinięte, są też dość absorbujące. Niekiedy potrafią być trudne do opanowania. Źle reagują na hałas czy inne dzieci, ale z pewnością są dość wyraziste w swych zachowaniach. Czas wolny wolą spędzać samotnie, nie szukają towarzystwa i uwagi innych. Jednak, kiedy widzą, że ktoś ma jakiś problem, bardzo chętnie wówczas pomagają. Jeśli uwzględni się to wszystko, to rodzice nie powinni mieć większego problemu z wychowaniem takiego dziecka.

Czy teraz więcej już wiesz o sobie? Jeśli tak, to daj znać w komentarzu, czy ten opis, chociaż w części, zgadza się z Twoim charakterem.

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziliście, warto także dowiedzieć się nieco więcej o liczbie swojego imienia.