Osoby urodzone pomiędzy 10.00 a 12.00

Godzina urodzenia a Twoja osobowość.

Osoby urodzone pomiędzy 10.00 a 12.00

Osoby urodzone pomiędzy 10.00 a 12.00 – sprawdź to…

Osoby urodzone pomiędzy 10.00 a 12.00 posiadają wiele ukrytych talentów, ale boją się je pokazać światu. Są jednak wśród nich i tacy, którzy nie należą do zbytnio pracowitych, co powoduje, że zdolności te często nie zostają przez nich wykorzystane. Mimo to, osoby te nie narzekają na niedostatek, gdyż w życiu potrafią całkiem nieźle się ustawić lub związać z osobą niezależną finansowo. Lubią życie w luksusie, jednak do spraw związanych z pieniędzmi podchodzą z ostrożnością. Zdają sobie sprawę, jak ciężko dochodzi się do bogactwa, więc niezbyt chętnie trwonią majątek. Wyjątkiem jest wyłącznie ich rodzina i to ta najbliższa, dla nich są w stanie odstąpić od tej zasady.

Nie potrafią też usiedzieć w jednym miejscu, lubią się przemieszczać szukając nowych wyzwań i wrażeń. Otaczają się wieloma znajomymi i przyjaciółmi, nigdy też nie zamykają się na nowe znajomości. Dzięki swoim licznym pasjom potrafią porozumieć się prawie z każdym. Nie do końca też zdają sobie sprawę ze swej intuicji, dzięki której potrafią uniknąć wielu niekorzystnych sytuacji. Warto, aby ją pielęgnowali, gdyż ten wyjątkowy dar uchroni ich przed zbliżającymi się problemami i niebezpieczeństwem.

Jak pomóc dzieciom urodzonym pomiędzy 10.00 a 12.00?

Rodzice takiego dziecka powinni wiedzieć, że jest ono wyjątkowe. Od najmłodszych lat szuka kontaktu z drugą osobą, gdyż jest otwarte i nie posiada zahamowań. Może sprawiać trochę problemów, jeśli chodzi o usiedzenie w jednym miejscu, bo to żywiołowa jednostka. Lubi poznawać wszelkie nowości i nabierać doświadczenia przez rozmontowywanie chociażby zabawek. Nie ma jednak innej możliwości, jeśli dziecko chce to rodzice powinni mu pomóc i wspierać go w takim poznawaniu świata. Dodatkowym ich atutem jest niezwykła umiejętność organizowania sobie zabawy i wciągania do niej innych dzieci. Dzięki nim osoby przebywające w ich otoczeniu czują się lepiej i chętniej się uśmiechają. Także w późniejszym okresie dzieci te nie będą miały problemów z nauką, chociaż nie zawsze chętnie będą chciały wykonywać wszystkie polecenia.

Czy teraz więcej już wiesz o sobie? Jeśli tak, to daj znać w komentarzu, czy ten opis, chociaż w części, zgadza się z Twoim charakterem.

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziliście, warto także dowiedzieć się nieco więcej o liczbie swojego imienia.