Osoby urodzone pomiędzy 12.00 a 14.00

Godzina urodzenia a Twoja osobowość.

Osoby urodzone pomiędzy 12.00 a 14.00

Osoby urodzone pomiędzy 12.00 a 14.00 – sprawdź to…

Osoby urodzone pomiędzy 12.00 a 14.00 nigdy nie narzekają na nudę i brak zajęcia. Posiadają w sobie tyle energii i pasji, że trudno jest im zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu. Zawsze znajdą dla siebie jakąś aktywność, która pozwoli im na małe szaleństwo. Chętnie też uprawiają sport, zwłaszcza takie dyscypliny, które wymagają wyzwań i ryzyka. Pomimo ciągłego zabiegania, nie można zarzucić im braku profesjonalizmu, co to, to nie. Jeśli podejmą się wykonania jakiegoś zadania, to choćby mieli nie spać w nocy, to doprowadzą zlecenie do końca. Zazwyczaj nie zdarza się, aby ich zwierzchnik był z nich niezadowolony, raczej jest odwrotnie. Także przez otoczenie postrzegany jest jako osoba na której zawsze można polegać.

Ich największym pragnieniem jest możliwość bycia w centrum i bycie chwalonym za swoją pracę. Dlatego często są w stanie zrobić wiele, aby stanąć na podium. Powinni jednak uważać, aby nie łączyć życia osobistego z pracą, gdyż to niekorzystnie odbija się na ich szczęściu rodzinnym. Ich dość sporą wadą są okresowe napady rozrzutności i hazard, który jeśli nie zostanie pokonany, może znacznie nadwyrężyć budżet rodzinny. Mimo tych mankamentów są to osoby atrakcyjne cieszące się dużym powodzeniem u osób płci przeciwnej.

Jak pomóc dzieciom urodzonym pomiędzy 12.00 a 14.00?

Rodzice takiego dziecka powinni zauważyć, że te maleństwa już od wczesnych lat są ambitne i odpowiedzialne. Ich dzieciństwo zazwyczaj bywa szczęśliwe, gdyż rodzice nie mają z takim dzieckiem większych problemów. No, może w wieku dojrzewania ich życie bywa dosyć burzliwe, ale nie aż tak bardzo, żeby nie mogli sami sobie z tym poradzić. Kiedy już uporają się z tymi drobnymi problemami, to zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, czego naprawdę oczekują od życia i dążą do osiągnięcia celu. W szkole nie mają problemów z nauką, chociaż w pełni ich zdolności ujawniają się dopiero w szkole średniej. Nie znaczy to, że wcześniej nie dają sobie rady z nauką. Wolą jednak bawić się i poznawać świat, niż ślęczeć nad „nudnymi” lekcjami. Jedno jest pewne, te dzieci dadzą sobie radę w życiu pod warunkiem, że rodzice nie będą się nad nimi „trząść” i pozwolą im samodzielnie kroczyć przez życie.

Czy teraz więcej już wiesz o sobie? Jeśli tak, to daj znać w komentarzu, czy ten opis, chociaż w części, zgadza się z Twoim charakterem.

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziliście, warto także dowiedzieć się nieco więcej o liczbie swojego imienia.