Osoby urodzone pomiędzy 14.00 a 16.00

Godzina urodzenia a Twoja osobowość.

Osoby urodzone pomiędzy 14.00 a 16.00

Osoby urodzone pomiędzy 14.00 a 16.00 – sprawdź to…

Osoby urodzone pomiędzy 14.00 a 16.00 są niezwykle kreatywne i do tego bardzo sprytne. Nie cierpią też monotonii, lubią wszelkie zmiany i sami dążą do tego, aby w ich życiu ciągle się coś działo. Także jeśli chodzi o ich życie prywatne, pragną, aby ich partner życiowy podzielał ich pasje. Jeśli nie udaje im się kogoś takiego znaleźć, to wówczas nie są szczęśliwi, chociaż starają się tego nie okazywać. Często w takim związku się duszą. Najlepiej, aby pobierali się w późniejszym wieku, kiedy się wyszaleją i wreszcie będą mogli częściej posiedzieć w domu. Wówczas ich małżeństwo z pewnością okaże się szczęśliwe i stabilne.

To osoby towarzyskie, dlatego wokół siebie skupiają wielu znajomych i przyjaciół. Niestety, w kontaktach międzyludzkich nie zawsze są idealni, często wywołują konflikty, gdyż uważają, że życie bez dobrej kłótni jest nudne. To inteligentne jednostki, które ciągle starają się poszerzać swoje horyzonty. W związku z tym nieustannie poszukują odpowiedzi na pytania nie zawsze mające odpowiedź. Posiadają wiele pasji, które starają się za wszelką cenę zrealizować. Dzięki temu często robią karierę wykorzystując właśnie swoje zainteresowania. Powinni jednak uważać na zawiść ze strony współpracowników, którym nie zawsze będzie podobać się fakt zdobycia szybkiego i intratnego stanowiska. Kiedy jednak to zauważą, to wówczas ich psychika może siąść, bowiem są nieodporni na krytykę, zwłaszcza negatywną. Potrafią wówczas mieć zmienne nastroje i popadać z jednej skrajności w drugą.

Jak pomóc dzieciom urodzonym pomiędzy 14.00 a 16.00?

Rodzice takiego dziecka powinni zauważyć, że ich maleństwo od momentu przyjścia na świat jest bardzo aktywne i pełne energii. Jest ciekawe świata i od najmłodszych lat wszystkich wokół zasypuje pytaniami. Dodatkowo bardzo nie lubią stagnacji, ciągle gdzieś wchodzą, ciągle coś psocą. Często rodzice nie mają już siły, gdyż muszą na takie dziecko nieustannie uważać. Nie boją się też wyzwań i chętnie podejmują niemalże każde ryzyko. W szkole te dzieci mogą mieć problemy z usiedzeniem w jednym miejscu, ale z pewnością nie z nauką. Jedynym problemem może być fakt zadawania męczących pytań, co nie zawsze może być dobrze widziane. To jednak oznacza, że takie dziecko jest inteligentne i poszukuje swojej drogi w życiu. Im starsze dziecko, tym bardziej rozwinięte z bardziej ustabilizowanym spojrzeniem na świat.

Czy teraz więcej już wiesz o sobie? Jeśli tak, to daj znać w komentarzu, czy ten opis, chociaż w części, zgadza się z Twoim charakterem.

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziliście, warto także dowiedzieć się nieco więcej o liczbie swojego imienia.