Osoby urodzone pomiędzy 16.00 a 18.00

Godzina urodzenia a Twoja osobowość.

Osoby urodzone pomiędzy 16.00 a 18.00

Osoby urodzone pomiędzy 16.00 a 18.00 – sprawdź to…

Osoby urodzone pomiędzy 16.00 a 18.00 mają wielu znajomych, ale niewielu prawdziwych przyjaciół. Zazwyczaj są otwarte na wszystko co się wokół nich dzieje, dlatego inni lubią przebywać w ich towarzystwie, gdyż potrafią słuchać i doradzić. Swoich uczuć nie pokazują, tak więc rzadko kto wie, co tak naprawdę czują. Mimo, iż osoby im bliskie starają się wydobyć z nich problemy, to nie udaje się im. Nie potrafią oni rozmawiać o tym, co ich boli. Nie ufają nikomu oprócz siebie.

W życiu codziennym osoby urodzone pomiędzy 16.00 a 18.00 nie lubią ryzyka, dlatego rzadko kiedy robią coś spontanicznie. Nawet do partnera podchodzą ostrożnie, gdyż nie są pewni zarówno miłości swojej jak i jego. Zawsze gdzieś podświadomie mają pewne obawy, że ta druga połowa może ich zdradzić i zranić. A to wrażliwe osoby, które potrafią bardzo cierpieć, ale najczęściej w odosobnieniu. Kiedy już przekonają się do związku, to wówczas są wierne i lojalne, nigdy nie zdradzają. Zazwyczaj do ślubu idą w bardzo młodym wieku, dlatego nie są w stanie zrealizować swoich zawodowych marzeń, przynajmniej nie od razu. Pomimo to i tak posiadają pomysł na własne życie i może trochę później, ale zazwyczaj go realizują. Często okazuje się, że całkiem nieźle radzą sobie w życiu, piastują dobre stanowiska i dożywają w zdrowiu do późnej starości.

Trzeba też dodać, że mają wiele szczęścia w życiu i potrafią nieźle unikać większych problemów.

Ich największą wadą jest to, że traktują własną osobę jako najważniejszy punkt świata, uważając przy tym, że nikt ich nie docenia. Nieco mniejszą wadą jest ich  nadmierne gadulstwo, które niekiedy powoduje, że cierpią, bo za dużo powiedzieli.

Jak pomóc dzieciom urodzonym pomiędzy 16.00 a 18.00?

Rodzice takiego dziecka powinni zwrócić szczególną uwagę na to, że od małego to bardzo wrażliwe istotki. Nie lubią, gdy się o nich źle mówi. Wówczas bardzo to przeżywają i mogą także uprzedzić się do takiej osoby. Posiadają one mnóstwo energii, którą często pożytkują na wymyślanie zabaw. Jeśli są nierozumiane przez najbliższych, to potrafią zamknąć się w sobie i żyć we własnym świecie. Im starsze dziecko tym bardziej skryte, nie lubi dzielić się swoimi uczuciami nawet z rodzicami. Dobrze byłoby, aby rodzice zechcieli zrozumieć to dziecko i postarać się okazywać mu więcej miłości i zaufania. Być może wówczas te dzieci w przyszłości również będą bardziej ufne.

W szkole mogą mieć problem z nawiązaniem relacji koleżeńskich, ale zazwyczaj udaje im się znaleźć chociaż jednego przyjaciela. Jeśli chodzi o naukę, to też może być różnie, gdyż takie dziecko często boi się ośmieszenia i pomimo, iż wie, to i tak nie udzieli odpowiedzi. Z wiekiem wyrośnie z te go i uda mu się osiągnąć swój wymarzony cel.

Czy teraz więcej już wiesz o sobie? Jeśli tak, to daj znać w komentarzu, czy ten opis, chociaż w części, zgadza się z Twoim charakterem.

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziliście, warto także dowiedzieć się nieco więcej o liczbie swojego imienia.