Osoby urodzone pomiędzy 22.00 a 24.00

Godzina urodzenia a Twoja osobowość.

Osoby urodzone pomiędzy 22.00 a 24.00

Osoby urodzone pomiędzy 22.00 a 24.00 – sprawdź to…

Osoby urodzone pomiędzy 22.00 a 24.00 są bardzo zdolne i ambitne, a przy tym pewne siebie. Potrafią w nowatorski sposób rozwiązywać wszelkie problemy, tworzyć nowe i oryginalne pomysły, oraz wynajdywać nowe rozwiązania dla starych spraw. Nie lubią, gdy inni nie pozwalają im być na górze, gdyż to urodzeni przywódcy zawsze odnoszący sukces. Dokładnie znają swoją wartość i wiedzą jakie miejsce im się należy i jakie chcą zajmować w życiu. Lubią być doceniani i podziwiani. Często, aby to zdobyć pracują ponad granice własnej wytrzymałości. Jednak i oni potrzebują nieco wytchnienia, aby co jakiś czas uporządkować swoje życie i zyskać siły do dalszej pracy. Chętnie sięgają po książki wymagające od nich wysiłku i skupienia oraz zmuszają ich do głębszych przemyśleń.

Dzięki swemu silnemu charakterowi i pewności siebie posiadają duży autorytet wśród pracowników, a nawet we własnej rodzinie. Na zewnątrz często postrzegani są jako osoby zarozumiałe z którymi trudno jest porozmawiać. Nie jest to prawda, gdyż jeśli pozna się ich bliżej, to okazuje się, że są to ludzie radośni, którzy uwielbiają życie towarzyskie i przyjęcia. Są oni też znakomitymi organizatorami wszelkich spotkań towarzyskich. Należy jednak uważać, gdyż dość łatwo jest ich wyprowadzić z równowagi i wówczas może być nieprzyjemnie. Starają się jednak skrywać te swoje negatywne emocje, ale nie zawsze im się to udaje.

Osoby urodzone pomiędzy 22.00 a 24.00 posiadają wybitny talent do zarabiania pieniędzy, a nawet wydawania ich. Mimo to, potrafią też oszczędzać i zawsze posiadają fundusze na tzw:. „czarną godzinę”. W miłości zdarza im się cierpieć, gdyż nie zawsze ich uczucia bywają odwzajemniane, chociaż cieszą się dużym powodzeniem u płci przeciwnej.

Jak pomóc dzieciom urodzonym pomiędzy 22.00 a 24.00 ?

Rodzice takiego dziecka powinni zauważyć, że dziecko to niemalże od kołyski rozpiera ciekawość otaczającego świata. Od najmłodszego, wszystkie jego narządy nastawione są niejako na działanie w celu poznania tego co nieznane. Często rodzice i otoczenie hamuje tę poznawczość, co w późniejszym okresie może doprowadzić do zatracenia tej cechy, co może ograniczyć szybki rozwój dziecka. Zaczyna się ono zastanawiać, co wypada robić, a co nie, zaczynają się pojawiać pierwsze bariery. Nie znaczy to, że mamy pozwalać dziecku na wszystko, jednak warto zadbać i we właściwym kierunku je pokierować, gdyż umysł takiego dziecka jest wspaniały.

Ogólnie dzieci urodzone pomiędzy 22.00 a 24.00 są niezwykle radosne i energiczne, nie potrafią jednak grzecznie usiedzieć w jednym miejscu, rozpiera je ciekawość świata. W szkole często mówi się o nich, że mają ADHD, ale to nie jest prawdą. One nie są stworzone do tego, aby móc skupić się na jednym. Wbrew temu, co mówią inni, te dzieci posiadają podzielność uwagi i wiedzą, czego chcą. A to, że pragną być w centrum uwagi, to już taka ich natura i nie powinno się im tego zakazywać.

Czy teraz więcej już wiesz o sobie? Jeśli tak, to daj znać w komentarzu, czy ten opis, chociaż w części, zgadza się z Twoim charakterem.

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziliście, warto także dowiedzieć się nieco więcej o liczbie swojego imienia.

Zapraszam na fanpage Margo Seila