Sobota – pierwszy dzień na See Bloggers

See Bloggers 2017  – relacja z wydarzenia

See Bloggers to największe wydarzenie dla twórców internetowych w Polsce i świetnie zorganizowana impreza zyskująca coraz większą popularność. Już po raz piąty polscy blogerzy, vlogerzy, influencerzy spotkali się w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Już po raz drugi miałam okazję uczestniczenia w tym, niemalże już, kultowym wydarzeniu. Tak jak w ubiegłym roku było wiele ciekawych prelekcji, warsztatów i paneli dyskusyjnych, które były dla mnie okazją do ciągłego zgłębienia tematyki blogerskiej oraz możliwością poznania wielu ciekawych osób.

Sobota

Zaraz na wstępie wzięłam udział w bitwie kulinarnej blogerów. Powiem szczerze, że byłam trochę zestresowana, bo dopiero teraz zdałam sobie sprawę na co się zapisałam… Ale co tam, umiem przecież gotować, więc nie powinno być aż tak źle… W jednej takiej bitwie mogło wziąć udział osiem osób. Spośród tej ósemki na zasadzie losowania stworzono 4 drużyny, każda po 2 osoby. Na moje szczęście 😉 wylosowałam Justynę, która okazała się być miłośniczką nie tylko dobrego jedzenia, ale i gotowania, dodatkowo prowadzi bloga Justdeliciousx.

Naszym zadaniem było „stworzenie” dania według własnej koncepcji, która to miała polegać na finezyjnym połączeniu tradycyjnej francuskiej kuchni z polskim akcentem. Nie powiem, żeby to dla mnie było coś bardzo prostego, ale nie miałam wyboru, trzeba było zakasać rękawy i podjąć się wyzwania… Strach był tym większy, że oceniał nas sam szef kuchni restauracji La Brasserie Moderne – Maciej Majewski.

Sobota - pierwszy dzień na See Bloggers

Jak przystało na szefa kuchni, Maciej Majewski udzielił kilku praktycznych wskazówek co do robienia naszej tarty…

Nie było czasu do stracenia, miałyśmy tylko godzinę, więc trzeba było ruszać z robotą… 😉

Potrzebna pomoc! Okazało się jednak, że byłyśmy z Justyną na dobrej drodze…

Wreszcie tarta gotowa, teraz tylko próba smaku… Próbujący stwierdzają, że nasza tarta jest świetna… Zresztą, co tu dużo mówić… Zobaczcie sami 🙂

Ania Kosterna-Kaczmarek autorka kulinarnego bloga „Czosnek w pomidorach” i Marieta „Maryś” Małecka prowadząca program „ABC GOTOWANIA” po spróbowaniu naszej tarty, stwierdziły jednogłośnie, że jest wyśmienita. Jednak okazało się, że byli od nas lepsi… No cóż, zdarza się.

Najważniejsze, że dobrze się bawiłam i poznałam cudowne osoby 🙂

Nie ma czasu na nudę 😉

Aby poprawić sobie humor, odwiedziłam stoisko z kosmetykami LUMENE  i pozwoliłam sobie na wykonanie makijażu hybrydowego nową linią kosmetyków tej firmy. Muszę przyznać, że są naprawdę świetne. Otrzymałam też prezent w formie trzech kosmetyków: krem nawadniający do twarzy, maseczkę oczyszczająco-detoksykującą i krem na noc z witaminą C.

 

 

 

 

 

 

W międzyczasie prelekcja z Łukaszem Jakóbiakiem prowadzący znany talk-show 20m2. Faktycznie jest to dość kontrowersyjna osobowość…

Sobota - pierwszy dzień na See Bloggers
Wreszcie nadszedł czas na uzupełnienie energii… czyli na małe co nieco.

Zawitaliśmy do strefy śniadaniowej, gdzie OSM Łowicz serwował wyśmienite i zdrowe przekąski.

Sobota - pierwszy dzień na See Bloggers

 

Po smacznym posiłku postanowiłam poszaleć na stoisku z zozolami… Oj, słodko było 😉

Byłam również na wywiadzie z Mają Sablewską, która mówiła o tym, jak pewność siebie buduje pewność efektu. Coś w tym jest, bo jeśli jesteś pewna siebie, to w życiu masz faktycznie lżej. 🙂

Maja Sablewska opowiedziała też o efekcie „czerwonej pomadki”… Okazuje się, że w wielu przypadkach źródłem sukcesu okazuje się zmiana swojego stylu i zmiana koloru pomadki na czerwony… Czyżby to jakiś znak?

Był to bardzo ciekawy wywiad, jednak nie mogłam pozostać do samego końca, gdyż musiałam biec na warsztaty z Anią Malinowską, która przedstawiła kilka sposobów, jak dbać o swoje włosy, aby wyglądać pięknie. Na tych warsztatach dostałam szczotkę do włosów Michel’a Mercier’a i kosmetyki do pielęgnacji włosów.

To już były ostatnie warsztaty w dniu dzisiejszym…

Teraz pozostało już wrócić do hotelu i przygotować do wieczornej imprezy 😉 A tam czekała na nas słodka niespodzianka, czyli wielki tort 🙂

I po imprezie 😉

Zapraszam także do zapoznania się z moimi książkami:

„Tajemnica bransoletki” cz. 1

„Tajemnica bransoletki” cz. 2