NIEZWYKŁOŚĆ PIERŚCIENIA ATLANTÓW

Dlaczego pierścień Atlantów jest taki niezwykły?

Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, gdyż pierścień Atlantów to temat pełen niejasności, tajemniczości i strachu. Niektórzy boją się go nosić, nie chcą nawet o nim rozmawiać. No właśnie… Zastanawiam się, dlaczego tak się dzieje. Wbrew pozorom, nie ma aż tylu negatywnych opinii na jego temat, a te, które są, nie zawsze są sensowne. Powiedzmy sobie szczerze, jeśli uwierzymy, że przynosi nam pecha – to tak będzie, jeśli natomiast uwierzymy w jego pozytywną energię – to tak się stanie.

Czyż wokół nie otaczamy się różnymi bibelotami, które przynoszą nam szczęście? Czy nie nosimy szczęśliwych króliczych łapek, znalezionych kamieni, czy innych rzeczy, które przynoszą nam pomyślność? Nosimy, a jakże i jeszcze się tym chwalimy… Więc czym różni się pierścień Atlantów od innych akcesoriów dających nam szczęście? Niczym. Założę się, że jeśli w Internecie znajdziecie negatywne opinie o innych, mniej popularnych akcesoriach, to też co niektórzy zaczną je wyrzucać i twierdzić, że faktycznie przynosiły nieszczęście. Tak będzie zawsze, gdyż w większości, jest to uzależnione od tego, co w danym momencie będzie na topie. Dlatego ja zawsze słucham siebie i mojej podświadomości, jeśli ona mi podpowiada, że to nie dla mnie – odpuszczam sobie.

NIEZWYKŁOŚĆ PIERŚCIENIA ATLANTÓW

W czym więc tkwi ta niezwykłość pierścienia Atlantów?

Pierścień Atlantów ściąga pozytywną energię życiową z Kosmosu i zasila nią nasze ciało. Także owe znaki, wyżłobione w pierścieniu, mają swoje znaczenie. Ich zadaniem jest chronić nas przed szkodliwymi zewnętrznymi energiami różnego pochodzenia. Należy jednak pamiętać, że noszenie tego pierścienia nie spowoduje, że w cudowny sposób ozdrowiejemy, a tym samym, nie zwalnia nas z wizyty u lekarza jeśli zachorujemy. Pierścień Atlantów ma jedynie wspomagać proces leczenia czy dodawać nam dobrej energii.

Tym, którzy już zdecydowali się na zakup pierścienia Atlantów pragnę powiedzieć, że zanim go założycie, najpierw należy go odenergetyzować. Nie wiemy przecież, kto go wcześniej dotykał i jaki rodzaj energii przesłał naszemu pierścieniowi.

Jak to zrobić?

Nagromadzone energie innych osób możemy usunąć umieszczając go w lekko osolonej wodzie, a następnie bardzo dokładnie opłukać pod bieżącą zimną wodą. Dodatkowo można także umieścić pierścień na druciku i przeciągnąć nad płomieniem świecy.

Także w trakcie noszenia pierścienia musimy pamiętać, aby nikomu go nie dawać i nie pożyczać. Traktujemy go jako rzecz osobistą, a takich rzeczy się nie pożycza. Co jakiś czas należy go jednak oczyszczać, gdyż przez przypadek  może go ktoś dotknąć, albo nagromadzi się w nim negatywna energia. Robimy to jak wyżej napisałam, lub możemy tylko opłukać pod bieżącą wodą. To Wy decydujecie, czego Wasz pierścień Atlantów potrzebuje. Dobrze też jest przetrzeć go szmatką, jeśli nagromadzi się na nim nalot, mam na myśli pierścień wykonany z miedzi, ale robimy to delikatnie, aby go nie porysować.

Dobrze też jest zwrócić uwagę, czy pierścień Atlantów ciemnieje, gdyż może to być oznaką jakiejś choroby, lub nadmiernym poceniem się naszego organizmu.

Aby móc w pełni cieszyć się tym pięknym pierścieniem, trzeba jeszcze wiedzieć, którą stroną go zakładamy i na jaki palec, ale to w następnym poście.