URODZENIOWY KOD OSOBOWY

Czy znasz swój urodzeniowy kod osobowy?

Myślę, że nie wszyscy jesteśmy świadomi tego, że każdy z nas, oprócz liczby urodzenia, posiada także swój urodzeniowy kod osobowy.

Kod osobowy został nam nadany przez Matkę Naturę i składa się, podobnie jak w numerologii, z dziewięciu cyfr od 1 do 9. Jakim numerem jesteśmy zależy przede wszystkim od naszego roku urodzenia.

Poniżej przedstawiam tabelkę z indywidualnym urodzeniowym kodem osobowym.

URODZENIOWY KOD OSOBOWY

Należy jednak pamiętać, że Rok Cyfrologiczny w tym przypadku trwa od 5 lutego do 4 lutego następnego roku.

Czy to ma dla nas jakieś znaczenie?

Ma to znaczenie, ale tylko i wyłącznie w przypadku osób, które urodziły się między 1 stycznia a 4 lutym, ale w danym roku kalendarzowym. (np. urodzeni od 1.01.2001 r. do 04.02.2001 r.) Te osoby chcąc poznać swój urodzeniowy kod osobowy, muszą się cofnąć o rok, czyli w tym przypadku ich kod osobowy to nie Ósemka a Dziewiątka.

Urodzeni między 26 stycznia a 4 lutym

Osoby te posiadają zbieżny kod osobowy, dlatego dodatkowo przypisuje się im cechy charakteru z innych kodów. Zmieniamy swoje kody osobowe. W tym przypadku:

Jedynka staje się Dziewiątką

Dwójka staje się Jedynką

Trójka staje się Dwójką

Czwórka staje się Trójką

Piątka staje się Czwórką

Szóstka staje się Piątką

Siódemka  staje się Szóstką

Ósemka staje się Siódemką

Dziewiątka staje się Ósemką

Urodzeni między 5 lutym a 10 lutym

Osoby te także zmieniają swoje urodzeniowe kody osobowe. I tak:

Jedynka staje się Dwójką

Dwójka staje się Trójką

Trójka staje się Czwórką

Czwórka staje się Piątką

Piątka staje się Szóstką

Szóstka staje się Siódemką

Siódemka staje się Ósemką

Ósemka staje się Dziewiątką

Dziewiątka staje się Jedynką

Sprawdź, jak to jest w Twoim przypadku.

Charakterystyka urodzeniowego kodu osobowego

JEDYNKA

To wyjątkowa indywidualność. Zazwyczaj chadza własnymi ścieżkami, nie lubi, gdy inni wtrącają się do jej życia. Należy do osób bardzo inteligentnych, ale nieustępliwych i stanowczych, które rzadko zmieniają zdanie. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, do tego przyciąga uwagę, kiedy mówi, wszyscy patrzą tylko na nią. Zazwyczaj osiąga sukcesy na każdym niemal polu, dostaje też to czego chce. Umiejętność przewodzenia innym, daje Jedynce możliwość zajmowania wysokich stanowisk. Jedynym jej mankamentem jest to, że nie potrafi uzewnętrzniać swoich problemów, zamykając je w sobie. Również skrywanie swoich uczuć przyczynia się do tego, że często miewa problem ze znalezieniem prawdziwej miłości.

DWÓJKA

To bardzo rodzinna osoba, cierpliwa, zawsze można liczyć na jej pomoc. Nie ma chyba lepszego rodzica od Dwójki. Jest jednak nadmiernie ostrożna, a to powoduje, że nie potrafi być zdecydowana, zwłaszcza jeśli chodzi o podejmowanie ważnych decyzji. Najchętniej podejmowanie decyzji pozostawia innym, a to jest błąd. Nawet w miłości bywa powściągliwa, co nie zawsze podoba się jej partnerowi. Nie dla niej szaleństwo, ona woli stabilizację w życiu. Przez takie podejście do życia, często Dwójki żyją w samotności, chyba, że znajdą kogoś podobnego do siebie, kto lubi spokój i ciszę. Najbardziej odpowiada Dwójce praca, gdzie nic się nie dzieje, nie ma ciągłego biegania i wyścigu szczurów. Bardzo dobrze czuje się ona w pracy za biurkiem.

W następnym poście pozostałe kody osobowe, czyli od Trójki do Dziewiątki.

Zobacz też jaki jest Twój dzień urodzenia ; godzina urodzenia ; data urodzenia.

Masz partnera? Chcesz wiedzieć, czy Wasz związek jest idealny? Zapraszam na horoskop partnerski.