KOD OSOBOWY

Czy znasz swój kod osobowy?

Jeśli nie, to w poprzednim artykule pisałam o urodzeniowym kodzie osobowym. Tam dowiecie się, jaki jest Wasz indywidualny kod osobowy. Dzisiaj ciąg dalszy kodu osobowego, czyli numery od Trójki do Dziewiątki.

 

KOD OSOBOWY

 

Kod osobowy – charakterystyka

TRÓJKA

To uwodzicielska i bardzo kochliwa osoba. Posiada niespożyte pokłady energii życiowej, przez co potrafi działać szybko i zdecydowanie. Decyzje Trójki są zazwyczaj wyrachowane, nastawione na osiąganie osobistych korzyści. To osoba wybuchowa, zwłaszcza jeśli coś ją zdenerwuje to krzyczy, nie czekając nawet na wyjaśnienia. Ta nadmierna gwałtowność Trójki może przerodzić się czasami także w brutalność. To z pewnością elokwentna idealistka pozbawiona umiejętności przegrywania. Nie potrafi trzymać języka za zębami, często mówi ludziom prosto w oczy, co ją „boli”, a to przysparza jej wielu wrogów. Jednak to dobry organizator, który lubi dużo pracować, a najodpowiedniejszym dla Trójki zawodem jest dziennikarz.

CZWÓRKA

Odznacza się bystrym umysłem i dużą elokwencją. Jest także bardzo szczerą i uczciwą osobą, której można zaufać. Jednak ta pozytywna cecha, często wykorzystywana jest i to nie zawsze w dobrych intencjach, przez otoczenie. Podejmując decyzje, Czwórka często kieruje się porywami serca, a niewiara w siebie powoduje u  niej problemy zarówno w miłości jak i w życiu prywatnym. Pochopne decyzje i brak zdecydowania sprawiają, że sukcesy i dobre okazje życiowe uciekają jej sprzed nosa. Jednak niemalże w każdym zawodzie jest w stanie osiągnąć sukces, ale pod warunkiem, że pokieruje Czwórką osoba do której ma zaufanie.

PIĄTKA

To osoba obdarzona niebywałym talentem artystycznym, który nieustannie powinna pielęgnować. Potrafi działać szybko, gwałtownie, zawsze ukierunkowana na osiągnięcie celu. Gorący temperament Piątki nie zawsze pozwala jej wykorzystać w pełni dużego szczęścia w miłości i hazardzie. Praca to jej żywioł, ale buntownicza natura nazbyt często niweczy jej piękne plany życiowe. W stosunkach z innymi ludźmi nie zawsze jest tolerancyjna, często chce narzucać im swoją wolę. Niestety, nie lubi też krytyki, dlatego może mieć problem z zajmowaniem wysokiej pozycji zawodowej. Jeśli jednak Piątka nauczy się poskramiać niecierpliwość, to ma bardzo duże szanse zostać wspaniałym przełożonym czy też przywódcą partii lub kraju.

SZÓSTKA

To indywidualistka o poważnej, a nawet dość posępnej osobowości oraz umiejętności logicznego myślenia. Często jej powaga odbierana jest przez otoczenie jako wyniosłość. Jednak jeśli się ją lepiej pozna, to okazuje się bardzo sympatyczną osobą, która chętnie służy pomocą innym. Szóstka bardzo nie lubi, aby nią rządzono, nie mówiąc już o krytyce. Także nie jest zachwycona, kiedy się ją zbytnio chwali, dlatego praca w zespole nie daje jej satysfakcji. Woli pracować sama według własnych zasad. W życiu prywatnym jest wspaniałym rodzicem dla swoich dzieci i idealnym partnerem. Dom Szóstki zawsze jest zadbany. Zawodowo najlepiej sprawdza się jako naukowiec, pisarz a nawet detektyw.

SIÓDEMKA

Za wszelką cenę dąży do bycia najlepszą we wszystkim, co robi. Wyznacza sobie bardzo wysokie wymagania, które często nie są możliwe do osiągnięcia. Ten przesadny perfekcjonizm często jest przeszkodą w osiągnięciu przez nią szczęścia w miłości. Za to natura obdarzyła ją umiejętnością zarabiania pieniędzy, dlatego rzadko narzeka na brak funduszy. Posiada wyszukany sposób mówienia, którym potrafi zjednać sobie otoczenie. Przyswajanie wiedzy nie sprawia Siódemce większego problemu, a dzięki „szóstemu” zmysłowi łatwo poznaje się na ludziach. Jedynym jej mankamentem jest zbytnie popadanie z jednej skrajności w drugą. Siódemka to urodzony filozof.

ÓSEMKA

To bardzo sprytna osoba, która świetnie radzi sobie w trudnych sytuacjach. Jednak niekiedy ten spryt, zwłaszcza w przypadku mężczyzn, może przerodzić się w zwykłe cwaniactwo. Bardzo często ulega też wahaniom nastrojom, dlatego niektórzy odbierają Ósemkę jako nieco dziwną osobę. Niejednokrotnie podejmuje ona działania wyłącznie na pokaz. Jest osobą dość trudną w stałych związkach, ale w związkach nieformalnych, stara się panować nad sobą. Kobieta – Ósemka bywa niekiedy zrzędliwa, co wynika z jej nadopiekuńczości i dominującej osobowości. Mimo tych drobnych mankamentów i tak jest wspaniałą żoną i matką. Natomiast mężczyzna to źródło rodzinnych problemów.

DZIEWIĄTKA

To niespotykana indywidualność posiadająca tzw. „szósty” zmysł. Zazwyczaj wyróżnia się z tłumu dzięki swej wyjątkowej osobowości. Dysponuje również niebywałą umiejętnością dawania miłości, a do tego potrafi być wierna. Natura wyposażyła Dziewiątkę w pozytywne cechy wszystkich pozostałych „kodów”, których nie zawsze jednak, potrafi wykorzystać. Idea równości, która jest obsesją Dziewiątki, często przeszkadza jej w realizacji swoich planów życiowych. Lubi być chwalona i doceniana, nie lubi jednak, gdy nie dostrzega się jej zaangażowania w to, co robi. Najlepiej do Dziewiątki pasuje zawód lekarza, pisarza czy też filozofa. Często osoba taka potrafi zażarcie walczyć o sprawiedliwość społeczną.

Sprawdź kod osobowy Jedynki i Dwójki.

Zobacz też jaki jest Twój dzień urodzenia ; godzina urodzenia ; data urodzenia.

Masz partnera? Chcesz wiedzieć, czy Wasz związek jest idealny? Zapraszam na horoskop partnerski.