MAGICZNE PREZENTY

Dlaczego warto wybrać dla najbliższych magiczne prezenty? Czy prezenty mogą być magiczne?

Czy wiecie, że każdy przedmiot ma duszę, która może być piękna albo mroczna? Zapewne nie wszyscy o tym wiedzą, ale tak jest.  Każdy przedmiot otoczony jest aurą: dobrą lub złą. Może nas uszczęśliwić albo przynieść nam pecha. Na tym właśnie polega magia przedmiotów.

Wkrótce Mikołajki i większość będzie kupować dla bliskich jakieś magiczne prezenty. Każdy będzie szukał czegoś wyjątkowego, gdyż będzie chciał, aby jego prezent był jedyny w swoim rodzaju, a jednocześnie sprawił przyjemność obdarowanej osobie. Warto pamiętać, aby nie dawać w prezencie bliskiej osobie przedmiotów, które same w sobie są ostre bądź posiadają ostrza.

MAGICZNE PREZENTY

Przykłady niefortunnych prezentów

Nożyczki do manicure – mogą przeciąć wzajemne uczucie, czyli związek może się rozpaść.

Szpilka do krawata czy broszka – może sprowadzić na osobę obdarowaną problemy lub jej droga życiowa będzie usłana samymi problemami.

Chusteczka do nosa – może spowodować, że będziemy płakać, gdyż ktoś nam sprawi przykrość.

Buty, kapcie – spowoduje, że ukochana osoba odejdzie od Was.

Warto więc przed Mikołajkami sprawdzić, jaka moc tkwi w przedmiocie, który chcecie kupić ukochanej osobie.

A teraz magiczne prezenty, które można kupić, bez ryzyka, że przyniosą nieszczęście obdarowanej osobie.

Biżuteria – to zawsze będzie idealny prezent. Wybierając coś z biżuterii, pamiętajmy, aby nasza błyskotka była w kształcie okręgu, a więc może to być pierścionek, bransoletka, naszyjnik, medalion, wówczas uchronią obdarowanego przed złymi urokami.

Srebrna – chroni przed chorobą i dodaje odwagi. Osoby posiadające srebrne pierścionki, naszyjniki czy bransoletki zapewne zauważyły, że niekiedy ciemnieją. Dzieje się tak wtedy, kiedy właścicielowi zagraża niebezpieczeństwo, jest to reakcja obronna, która polega na ochronie właściciela.

Złota – np.: obrączka lub pierścionek, noszone jeszcze na serdecznym palcu, wzmacniają uczucia, nie pozwalają się im ochłodzić.

Medalion z puklem własnych włosów lub swoim wizerunkiem – będzie to dowód wielkiego zaufania i symbol całkowitego oddania. Mając włosy i podobiznę ukochanej osoby, można nad nią całkowicie zapanować.

Koszula – wzmacnia więź emocjonalną między dawcą a osobą obdarowaną, ale tylko wówczas, gdy już wcześniej łączyła ich wzajemna sympatia.

Perfumy – posiadają wyjątkowo cenny dar pod warunkiem, że znamy upodobania osoby, którą chcemy nimi obdarować.

Portfel – ma moc przyciągania pieniędzy do kogoś, kto go otrzymał. Zadziała jednak wtedy, jeśli portfel został podarowany ze szczerym życzeniem przyniesienia bogactwa i sam darczyńca nie zapomniał włożyć do niego symbolicznego grosika. To idealny magiczny prezent dla skąpców, dusigroszów, czy osób kochających dobra materialne.

Rękawiczki – powodują, że osoba obdarowana staje się odważniejsza, zdrowsza i silniejsza. Potrafi odegnać od siebie wszelkie pokusy, słabości i złe myśli. Jednak z drugiej strony – taki prezent sprawia też, że obdarowany nie potrafi odmówić czegokolwiek darczyńcy.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam Wam podczas planowania prezentu na Mikołajki i pośród tych magicznych prezentów znajdziecie jakiś pomysł dla siebie.

Zawsze można kupić magiczny prezent, który będzie zgodny z zasadami Feng Shui.

W następnym poście dowiecie się, jakie prezenty lubią poszczególne znaki zodiaku i co im można kupić.