Jaki prezent dla znaku zodiaku?

Co lubi zodiak?

BARAN

Nie kupuj mu przypadkiem żadnych kapci czy też chusteczek do nosa. Z tego z pewnością się nie ucieszy. Jeśli Twój Baran jest kolekcjonerem, to postaraj się kupić mu jakiś drobiazg do jego zbioru. Ucieszy się również z płyty z dobrą muzyką, bo lubi muzykę. Będzie zadowolony także z perfum czy wody toaletowej. Można mu też podarować amulet ochronny, ponieważ do ryzykant.

BYK

Osoba spod tego znaku oczekuje kosztownych prezentów. Jeśli podarujesz mu prezent z niższej półki, będzie nieszczęśliwy. Kupując rękawiczki – pamiętaj – muszą być z prawdziwej skóry, alkohol – wyłącznie markowy. Najbardziej jednak ucieszy się z ładnej biżuterii.

BLIŹNIAK

Będzie zadowolony z każdego prezentu, nawet niedrogiego, oby był tylko zabawny. Spodoba mu się także egzotyczna biżuteria np.: pierścień Atlantów, czy różne pachnidła z hinduskiego sklepu, pod warunkiem, że dany prezent posiada tzw. duszę.

 

RAK

Przy osobie spod tego znaku trzeba się trochę wysilić, gdyż prezent dla Raka powinien być bardzo osobisty, świadczący o tym, że darczyńca poświęcił mu swój czas. Najlepsza dla niego będzie ręcznie wyhaftowana serwetka czy własnoręcznie wydziergany szalik na drutach. Z pewnością wzruszy się, jeśli otrzyma osobisty talizman wykonany z myślą o nim.

LEW

Oczekuje prezentu wyjątkowego, wspaniałego, którym będzie się mógł wszystkim pochwalić. Nie kupuj mu przypadkiem bielizny, choćby najkosztowniejszej, bo nie będzie z tego zadowolony. Możesz spokojnie mu kupić złotą biżuterię, oraz drogie i ładne perfumy.

PANNA

Z pewnością ucieszy ją komplet dobrych garnków, bielizna czy rajstopy. Bardzo dba o zdrowie, więc idealnym prezentem będzie coś ze zdrowej żywności, kominek aromaterapeutyczny z kompletem olejków. Ucieszą ją także preparaty witaminowe czy wzmacniające organizm.

WAGA

Dla niej najodpowiedniejszym prezentem będzie prezent w doskonałym guście, ale dobrze byłoby, aby można go było wykorzystać w praktyce. Zadowoli ją elegancki szal, antyczna puderniczka czy też książeczka – klejnocik z miłosnymi zaklęciami.

SKORPION

Uwielbia prezenty oryginalne a zarazem podniecające. Zwykła bransoletka czy zegarek, choćby bardzo drogi, nie usatysfakcjonuje go. Jednak jeśli kupisz mu bransoletkę z kości mamuta, albo zegarek, którego nie znajdziesz w obrocie, to będzie najlepszy prezent.

STRZELEC

Lubi prezenty nieco dziwne. Można więc mu spokojnie kupić kryształową kulę, którą zawiesi w oknie, czy też wietrzne dzwonki. Jednak należy pamiętać, aby te prezenty zawierały instrukcje obsługi. W przeciwnym razie prezent trafi do schowka na rzeczy bezużyteczne.

KOZIOROŻEC

Najlepiej mu kupić prezent, który będzie praktyczne i solidny, np.: wiertarka, jeśli lubi majsterkować lub komplet do wyszywania. Można mu też kupić duży bursztyn, który będzie go ochraniał przed jonami dodatnimi.

WODNIK

Bardzo trudno jest mu dogodzić. Najlepiej go zaskoczyć czymś oryginalnym, ale i użytecznym. Dobre perfumy, ekstrawagancki ciuszek, wahadełko, a najlepiej lusterko z kryształu zatrzymujące czas… Lubi wszystko, co pobudza wyobraźnię.

RYBA

Musi mieć świadomość, że prezent został wybrany specjalnie z myślą o niej. Zadowoli ją każdy drobiazg, ale musi być nastrojowy i wywołujący marzenia. Odpowiednim prezentem dla niej będzie kadzidełko podnoszące temperaturę uczuć, poduszeczka z ziół sprowadzająca prorocze sny. Dobrze sprawdzi się też koszula z wyhaftowanymi symbolami ochronnymi.

Oczywiście, wszystkie informacje należy traktować z przymrużeniem oka, chociaż muszę przyznać, że sprawdziłam to na moich najbliższych i dobrych znajomych – sprawdza się.

Życzę udanych prezentów!

Pamiętajcie, aby nie kupować wszystkiego, co Wam wpadnie w oko.