ZACZAROWAĆ POWODZENIE

Czy można zaczarować powodzenie, aby osiągnąć cel?

Często zadajemy pytania o pracę, o męża, czy dopisze nam zdrowie…? No właśnie, każdego z nas trapi niepewność, co przyniesie najbliższa przyszłość. Myślimy wówczas, że może zdarzy się jakiś cud i uda nam się osiągnąć ten wymarzony cel. Tymczasem wystarczy zastosować odrobinę białej magii, aby pomóc sobie wyczarować szczęście i pomyślność.

Praktykując białą magię, możemy sami kierować naszymi życzeniami i sprawić, aby ona zadziałała. Jednak należy pamiętać, aby magia była skuteczna, należy zawsze ściśle trzymać się opisu danego rytuału. Bardzo ważne jest także pozytywne nastawienie i wiara w to, co się robi. Jeśli myślicie, że i tak to się nie uda, to lepiej  nawet nie zaczynać. Trzeba też pamiętać, że aby zaczarować powodzenie, nie wystarczy wykonać rytuał i zacząć robić coś innego. Wówczas to nie ma sensu. Aby rytuał się powiódł, musimy włożyć w jego wykonanie pozytywną energię i minimum wysiłku. Pamiętajcie, szczęściu należy pomóc, samo do Was nie zawita. Niektórym wydaje się, że wystarczy „odbębnić” rytuał, a potem usiąść do komputera i zająć się przeglądaniem Internetu. Mylne myślenie!

W białej magii, aby zaczarować powodzenie, potrzebna jest wizualizacja problemu. Odprawiając rytuał, powinniśmy wyobrazić sobie to, na czym nam zależy i wmawiać naszej podświadomości, że już to jest. Nigdy nie używamy czasu przyszłego. To ważne, jeśli chcemy zaczarować powodzenie!

zaczarować powodzenie

Dzisiaj podam Wam rytuał zapewniający szczęście w każdej sferze życia.

Potrzebujemy do tego dwa czerwone jabłka i robimy z nich lichtarzyki. Do jednego jabłkowego lichtarzyka wkładamy prostą czerwoną świeczkę, a do drugiego – białą. Każdy lichtarzyk kładziemy na dwóch osobnych papierowych talerzykach. Następnie oblewamy jabłka miodem i posypujemy płatkami róży: czerwonej, tam, gdzie czerwona świeczka, białej – biała świeczka. Zapalmy nasze świeczki i wizualizujemy nasze życzenie bądź problem. Kiedy świece wypalą się do końca, to zawijamy pozostałość w białą serwetkę, papier i czekamy, aż życzenie się zrealizuje. Wówczas bierzemy wszystko i zakopujemy.

Wszystko powinno zakończyć się powodzeniem, ale tylko i wyłącznie, jeśli gorąco wierzyliśmy w to i bardzo tego chcieliśmy.

Czy możemy zmienić nasze życie? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć – zajrzyj tutaj.

W jaki sposób zaprogramować swoje życie, aby wszystko nam się udawało? – sprawdź to.