MAGIA ŚWIEC – ciąg dalszy

Dalej kontynuujemy temat związany z magią świec.

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię czasami zapalić sobie świeczkę i to nie po to, aby wyczarować coś dla siebie, tylko po to, aby poczuć się lepiej. Patrzenie na palący się płomień świecy powoduje, że czuję się lepiej i wewnątrz też czuję się spokojniejsza. Myślę, że każdy z nas lubi palące się świeczki, tylko nie zawsze ma czas, aby to zrobić… No chyba że nie ma prądu. Zresztą nie chcę się rozdrabniać i pisać Wam, co lepsze. Każdy ma prawo wyboru i jeśli komuś brakuje światła świecy, to ją sobie zapali.

Wracając do magii świec, pragnę przedstawić Wam pozostałe afirmacje, dzięki którym być może uda się komuś wyczarować coś dla siebie.

MAGIA ŚWIEC – ciąg dalszy

Chcę wygrać zawody

Kolor świecy: zielony

Dzień: piątek

Kryształ lub kamień: cytryn

Afirmacja: „Zawsze mam wielkie szczęście i jestem osobą bardzo pomysłową, dlatego spotykają mnie same najlepsze rzeczy”.

Chcę zdobyć więcej pieniędzy

Kolor świecy: zielony

Dzień: piątek

Kryształ lub kamień: cytryn

Afirmacja: „Jestem bogatą osobą i zawsze natrafiam na dobre okazje finansowe. Jestem gotowa/wy, aby przyjąć zasoby kosmosu”.

Chcę, aby moje codzienne życie dawało mi więcej satysfakcji

Kolor świecy: pomarańczowy

Dzień: niedziela

Kryształ lub kamień: szmaragd

Afirmacja: „Czuję się wspaniale. Moje życie jest wprost doskonałe. We wszystkie dni razem wzięte i każdego dnia z osobna jest świetnie”.

Chcę położyć kres negatywnej sytuacji

Kolor świecy: biały

Dzień: poniedziałek

Kryształ lub kamień: czarny turmalin

Afirmacja:  „Jestem bezpieczna/ny i chroniona/ny. Wszystkie negatywne energie, które mnie otaczają i sytuacje, których doświadczyłam/em zanikają, kiedy wypowiadam te słowa. Wokół mnie panuje spokój i harmonia”.

Chcę ochronić moich najbliższych

Kolor świecy: srebrny

Dzień: poniedziałek

Kryształ lub kamień: przeźroczysty kwarc

Afirmacja: „……. (imię osoby) jest szczęśliwa/wy, bezpieczna/ny i zdrowa/wy. Nic złego ją/jego nigdy nie spotka, gdyż jest chroniona/ny i błogosławiona/ny”.

Chcę, aby podróż w którą wyruszam, była bezpieczna i szczęśliwa

Kolor świecy: niebieski

Dzień: czwartek

Kryształ lub kamień: granat

Afirmacja: „Czuję się bezpiecznie, spokojnie i szczęśliwie, gdziekolwiek się znajdę podczas mojej podróży. Wrócę z niej do domu bez żadnych problemów i będę się czuć doskonale”.

Chcę kupić sobie nowy samochód

Kolor świecy: zielony

Dzień: piątek

Kryształ lub kamień: cytryn

Afirmacja: „Znajdę dla siebie doskonałe i niedrogie auto. Dziękuję za mój nowy samochód, jest taki o jakim od zawsze marzyłam/em”.

To jeszcze nie koniec, ale mam pytanie: Czy ktoś z Was przeprowadził dla siebie którąkolwiek z afirmacji? Jeśli tak, proszę podzielcie się tym ze mną.