ROK PSA

Patronem 2018 roku jest Pies, czyli przed nami niepowtarzalny Rok Psa. 

Będzie to rok wierności i uczciwości.    

Rok Psa sprawi, że ten nadchodzący rok będzie lepszy niż poprzedni. Pod jego wpływem pogłębimy nasze przyjaźnie i zatęsknimy za szczerymi rozmowami z najbliższymi. Zwiększymy także swoje szanse na znalezienie prawdziwej miłości.

Introwertyczny Pies uważany jest za wzór prawdziwego przyjaciela. Chińczycy uważają, że w Roku Psa na świat przychodzą dzieci, które obdarzone są duchową głębią i zdolnością do niesienia pomocy innym. Dla swoich bliskich są w stanie poświęcić wszystko, nawet życie. Posiadają niezwykle silną intuicję, więc trudno jest je oszukać. Jednak w roku 2018 urodzą się dzieci, które będą poważnie traktowały życie i będą odpowiedzialne za swoje czyny.

ROK PSA

 

Jaki będzie Rok Psa?

Rok Psa będzie rokiem, w którym trzeba będzie chronić to, co już posiadamy. Musimy postarać się, aby inwestować swoje pieniądze w sposób bezpieczny, gdyż może się okazać, że w tym roku zyski mogą nie być aż tak oszałamiające, tak nam wmawiano. Ale jeśli zainwestujemy w Roku Psa 2018 i nie będziemy oczekiwać na wielką kasę, to okaże się, że nasza inwestycja będzie opłacalna, ale najwcześniej za rok. Dlatego warto w tym roku otworzyć jakiś swój biznes. Przestrzegam osoby uzależnione od hazardu. To nie będzie rok, który będzie obfitował w wygrane, więcej możecie stracić, niż zarobić.

W tym roku wiele osób znajdzie dla siebie całkiem nowe cele w życiu, a także wielu zacznie szukać drogi, aby zrealizować swoje ukryte marzenia. Zaczniemy także przywiązywać większą wagę do naszego zdrowia. Częściej zwrócimy się ku medycynie niekonwencjonalnej, która okaże się dla nas zdrowsza.

Rok Psa 2018 to będzie idealny czas na znalezienie dla siebie partnerki lub partnera. Związki małżeńskie zawierane w Roku Psa mają szansę, zwłaszcza w tym roku, że będą trwały przez całe życie, gdyż opierają się na wzajemnym głębokim zaufaniu i uwielbieniu.

Najtrwalsze związki Pies stworzy z osobami urodzonymi w Roku Konia, Tygrysa i Zająca.

Jeśli chcesz się dowiedzieć , jakim jesteś chińskim znakiem zodiaku – zajrzyj tutaj i poznaj swój charakter.