URZECZYWISTNIĆ SWOJE PRAGNIENIA

Czy można urzeczywistnić soje pragnienia?

Magia świec – czyli w jakim celu palimy świeczki.

Każdy człowiek ma prawo do szczęścia.

W myśl tej zasady każdy z nas może urzeczywistnić swoje pragnienia poprzez wizualizację. Dzięki niej możemy zmienić własną osobowość, wygląd, pozbyć się złych nawyków, a nawet wyleczyć się z wielu chorób, które z medycznego punktu widzenia mogą wydawać się nieuleczalne. Brzmi to niewiarygodnie, zwłaszcza że jedynym narzędziem potrzebnym do tych radykalnych zmian jest wyłącznie nasza wyobraźnia.

Jak to zrobić?

Tak jak pisałam w poprzednich postach, wystarczy skoncentrować się na tym, co chcemy osiągnąć bądź zmienić w swoim życiu. Wbrew pozorom nie jest to aż takie trudne, ale do łatwych też nie należy, gdyż wymaga od nas ogromnej koncentracji umysłu. Przystępując do afirmacji, postarajmy się nie reagować na dźwięki dobiegające z zewnątrz i skupić się na naszym oddechu. Dlatego warto znaleźć w domu jakieś ustronne miejsce, aby móc się skoncentrować. Należy jednak pamiętać, że aby urzeczywistnić swoje pragnienia powinniśmy do każdej takiej afirmacji zapalić świeczkę w odpowiednim kolorze.

I co dalej?

Świeczka już się pali, my siedzimy w ciszy i teraz możemy zacząć urzeczywistniać swoje pragnienia. Przede wszystkim musimy w naszej głowie stworzyć obraz naszego pragnienia. Taki obraz powinien być wyrazisty, czyli musi mieć barwę, kształt, zapach, gęstość – możliwie jak najwięcej szczegółów. Nie jest to łatwe, ale jeśli się postaramy, to damy radę. Być może za pierwszym razem nie uda nam się tego zrobić, ale jeśli będziemy to robić codziennie, to wytrenujemy nasz umysł. Praktyka czyni mistrza.

Wasze marzenia staną się całkiem realne

Stosując wizualizację, bez problemu możemy urzeczywistnić swoje pragnienia. Niezależnie, czy marzy się nam zdrowie, dobra praca czy pieniądze – wszystko jesteśmy w stanie zdobyć. Tylko musicie pamiętać, żeby podczas afirmacji odrzucić od siebie negatywne myśli.

URZECZYWISTNIĆ SWOJE PRAGNIENIA

Chcę schudnąć

Kolor świecy: żółty

Dzień: wtorek

Kryształ lub kamień: sodalit

Afirmacja: „Codziennie chudnę w zdrowy sposób. Moje ciało z dnia na dzień staje się silniejsze. Jestem zadowolona i szczęśliwa z wagi, która jest odpowiednia dla mojego wzrostu i wagi”.

Chcę wyrwać się z nałogu

Kolor świecy: żółty

Dzień: wtorek

Kryształ lub kamień: onyks

Afirmacja: „Jestem mocna/ny w swoich przekonaniach i wolna/ny od wszelkich nałogów. Mam bardzo silną wolą i pokonam wszystkie negatywne pragnienia”.

Chcę pokonać swój lęk

Kolor świecy: złoty

Dzień: niedziela

Kryształ lub kamień: onyks

Afirmacja: „Jestem wolna/ny od wszelkiego lęku i niepokoju. Uwalniam się od wszystkich zmartwień. Jestem silna/ny i wiem, że pokonam każdą trudność, jaka pojawi się na mojej drodze”.

Chcę osiągnąć sukces

Kolor świecy: zielony

Dzień: piątek

Kryształ lub kamień: szmaragd

Afirmacja: „Kosmos spełnia wszystkie moje życzenia. Odnoszę sukcesy w każdej dziedzinie życia. Osiągam swój cel. Dziękuję za powodzenie i szczęście, które otrzymałam/em. Sukces należy do mnie”.

Chcę zmienić swój los a tym samym swoje życie

Kolor świecy: zielony

Dzień: piątek

Kryształ lub kamień: cytryn

Afirmacja: „Mam szczęście. Sprzyja mi los. W życiu spotyka mnie tylko to, co najlepsze. Wszelkie negatywne energie opuszczają mnie i moja ścieżka do osiągnięcia sukcesu jest otwarta”.

Chcę przezwyciężyć chorobę lub zaburzenia zdrowotne

Kolor świecy: jasnoniebieski

Dzień: czwartek

Kryształ lub kamień: krwawnik

Afirmacja: „Czuję się świetnie, nic mi nie dolega. Moje ciało jest wolne od chorób i uszkodzeń. Wokół mnie panuje zdrowie i szczęście”.

Chcę przezwyciężyć trudną sytuację, która panuje wokół mojej osoby

Kolor świecy: niebieski

Dzień: czwartek

Kryształ lub kamień: niebieski agat

Afirmacja: „Dziękuję za to, że umiem przezwyciężyć wszelkie trudności i wyzwania w pozytywny sposób. Problemy i przeszkody znikają. Moja droga życiowa jest czysta i wolna od problemów. Nie doznaję już żadnej szkody”.

Chcę być popularna lub zdobyć sławę

Kolor świecy: pomarańczowy

Dzień: wtorek

Kryształ lub kamień: baryt

Afirmacja: „Wszyscy ludzie bardzo mnie lubią, cenią i poważają. Pozytywnie oceniają mój talent i pozostałe cechy”.

Na koniec pragnę powiedzieć, że aby urzeczywistnić swoje pragnienia, wcale nie potrzeba zbyt wiele. Wystarczy niewielki cichy kącik, prosta świeczka i wyobraźnia. Jeśli nie mamy kamienia, to też nic się nie stanie, nie musicie szukać go na siłę. Jeszcze jedno, warto napisać własną afirmację, gdyż to Wy najlepiej wiecie, czego pragniecie.

Życzę powodzenia w urzeczywistnianiu swoich pragnień.