ZNACZENIE LICZBY WRĘCZANYCH KWIATÓW

Czy wiecie, że istotne znaczenie ma liczba wręczanych kwiatów?

Za chwilę będziemy mieli 8 marca, czyli Międzynarodowy Dzień Kobiet. Będzie to świetna okazja do sprawienia przyjemności swoim ukochanym Kobietom.

Co sprawi przyjemność Twojej ukochanej?

No właśnie… Zazwyczaj kobiety, niezależnie od wieku, lubią dostawać kwiaty i to jest prawda. Oczywiście, jeśli do tego dołoży się coś słodkiego – to już będzie pełnia szczęścia. Wracając jednak do kwiatów, mało kto wie, że duże znaczenie ma liczba wręczanych kwiatów swojej ukochanej i nie tylko ukochanej… Często informuje nas o intencjach samego ofiarodawcy, chociaż on sam może nawet o tym nie wiedzieć. No właśnie… To podświadomość podpowiada mężczyźnie, ile dać kwiatów swojej Kobiecie, a ona powinna wiedzieć, jak zinterpretować ilość otrzymanych kwiatków.

Czy w bukiecie musi być nieparzysta liczba kwiatów?

Niektórzy uważają, że nie powinno się dawać parzystej liczby kwiatów, bo to przynosi pecha. Totalny Absurd! Ktoś kiedyś tak powiedział i to się ciągnie latami. Może warto więc wreszcie obalić ten przesąd i spróbować wykorzystać liczbę kwiatów do własnych celów, chociażby do powiedzenia swojej ukochanej „Kocham Cię”.

Znaczenie liczby wręczanych kwiatów

Co oznacza liczba kwiatów?

1 kwiat – Bardzo zależy mi na Tobie! Jesteś dla mnie tą jedyną i pragnę z Tobą przeżyć piękne i niepowtarzalne chwile. Mam nadzieję, że traktujesz mnie poważnie, bo nie powiedziałaś mi jeszcze, co o mnie myślisz i co zamierzasz. Jestem ostrożny, gdyż boję się powiedzieć, chociażby słowo, aby Cię nie stracić. Proszę, daj mi jakiś znak, abym mógł powiedzieć Ci, co do Ciebie czuję.

2 kwiaty – Kocham Cię i chcę się Tobą zawsze opiekować! Tego samego pragnę też od Ciebie. Jestem bardzo wrażliwym i czułym mężczyzną, dlatego nie zniosę, jeśli mnie zranisz. Wiem, że jesteśmy dla siebie stworzeni i wspólnie stworzymy przytulny dom. Musisz jednak wiedzieć, że chcę Cię tylko dla siebie. Potrafię być zazdrosny i nie toleruję wokół Ciebie innych mężczyzn.

3 kwiaty – Jestem radosnym optymistą i bardzo tolerancyjnym partnerem. Nie jestem zazdrosny, pozwalam na wiele, ale nie możesz zawieść mojego zaufania. Wspólnie będziemy się doskonale bawić i mam nadzieję, że razem pokonamy przeciwności losu. Przy mnie z pewnością nie zaznasz lęku, gdyż zawsze Cię obronię, a nawet zapewnię stabilizację w życiu. Dam Ci szczęście, mnóstwo szczęścia!

4 kwiaty – Uwielbiam Cię i zawsze chcę być przy Tobie, ale musisz wiedzieć, że jestem bardzo zazdrosny. Nie toleruję wokół Ciebie innych mężczyzn, nie mówiąc już o zdradzie. Powinnaś wiedzieć, że jeśli dowiem się, że masz kogoś na boku, to zniszczę ten grzeszny związek. Zazdrość – to moje drugie imię!

Zawsze warto więcej…

5 kwiatów – Kocham Cię miłością bezgraniczną! Chcę o Tobie wszystko wiedzieć, więc nie ukrywaj niczego przede mną. Możesz mi powiedzieć nawet to, co chciałabyś, aby nikt się o tym nie dowiedział. Jeśli będziesz wobec mnie szczera, to i ja powiem Ci o sobie wszystko. Nie zniosę w naszym związku kłamstwa.

6 kwiatów – Kocham Cię, ale mam wobec Ciebie pewne wymagania. Chcę, abyś zawsze była elegancka, zadbana i ładnie pachniała. Tak! Nie lubię kobiet zaniedbanych, więc jeśli to zmienisz – odejdę. Jeżeli jednak spełnisz moje warunki, to nigdy niczego Ci nie zabraknie, zawsze będę o Ciebie dbał.

7 kwiatów – Uwielbiam Cię, śnię o Tobie po nocach, a w dzień nie potrafię skupić się na pracy. Jesteś w mojej głowie, jesteś w moim sercu – zawładnęłaś mną całym. Pragnę nosić Cię na rękach, pisać dla Ciebie wiersze i układać piosenki. Bądź ze mną, a razem się zestarzejemy.

8 kwiatów – Nie jestem romantyczny i nie potrafię ładnie mówić, ale to nie znaczy, że mi na Tobie nie zależy. Kocham Cię i zawsze będę Ci wierny. Zawsze! Obiecuję, że nigdy Cię nie zdradzę, tylko pozwól mi być z Tobą. Proponuję Ci stabilny, bezpieczny związek, pełen poświęcenia i pracy. Przy mnie będziesz się czuła szczęśliwa.

A może lepiej…

9 kwiatów – Spójrz wreszcie na mnie! Przestań się opierać, bo oszaleję. Czy nie widzisz, że na Twój widok płonę? Teraz albo nigdy – decyzja należy do Ciebie.  Jednak pamiętaj, że jeśli mnie odtrącisz i wybierzesz innego, to nie ręczę za siebie. Zastanów się i wybierz mnie.

10 kwiatów – Jestem przyzwoitym chłopakiem, a do tego bardzo pracowitym. Oj, bardzo! Przy mnie niczego Ci nie zabraknie, zapracuję na Twoje zachcianki. Jednak nie lubię wychodzić na miasto, wolę zostać w domu i obejrzeć telewizję. Kochanie, zostań panią mojego domu, dbaj o mnie i o porządek. Chcę mieć z Tobą dużo dzieci. Mam nadzieję, że się zgodzisz.

11 kwiatów – Kocham Cię miłością spokojną, lecz namiętną. Nigdy nie znajdziesz tak wiernego i oddanego Tobie mężczyzny. Dam Ci rozkosz i przekonam Cię, że w miłości nie ma lepszego ode mnie. Zostań ze mną sam na sam, a zobaczysz, jaki potrafię być czuły. Jeśli masz kogoś na boku, musisz wiedzieć, że zniszczę go.

12 kwiatów – Kochanie, uwielbiam na Ciebie patrzeć i pragnę dotykać Twojego ciała. Chcę, abyś należała do mnie i tylko do mnie. Najchętniej zamknąłbym Cię w domu i nigdzie nie wypuszczał. Nie chcę, aby ktoś inny na Ciebie patrzył, tylko ja mogę Cię oglądać. Nie wyobrażam sobie, że mogłabyś mieć kogoś innego poza mną.

Jeśli ktoś będzie chciał ofiarować Kobiecie więcej niż 12 kwiatów, to też nie ma problemu. Wystarczy, że mężczyzna będzie wiedział, co takiego chce powiedzieć. Wówczas większą liczbę kwiatów sumujemy ze sobą i sprowadzamy do jednej w wyżej opisanych cyfr.

Np.: 35 = 3 + 5 = 8    albo 29 = 2 + 9 = 11

Powyżej opisałam przypadki, kiedy mężczyźni dają kwiaty swoim kobietom.

Ale zdarza się też, że dajemy kwiaty zupełnie obcym nam osobom, albo znajomym. Spójrz także na swoje liczby prorocze.

I co wówczas?

W takich przypadkach znaczenie liczby wręczanych kwiatów jest nieco inne:

1 kwiat – Szanuję Cię, ale zachowajmy wobec siebie dystans.

2 kwiaty – Czuję, że między nami istnieje jakaś silna więź emocjonalna.

3 kwiaty – Mam dużo sympatii w stosunku do Ciebie.

4 kwiaty – Pragnę zmienić relacje między nami.

5 kwiatów – Mamy wiele wspólnych spraw.

6 kwiatów – Łączą nas wyłącznie sprawy materialne.

7 kwiatów – Łączy nas idea i dążenie do wspólnego celu.

8 kwiatów – Proponuję Ci stworzenie stabilnego i silnego układu.

9 kwiatów – Nie przejmuj się, razem pokonamy wszystkie przeszkody.

10 kwiatów – Może wspólny Interes? Mam do Ciebie korzystną propozycję.

11 kwiatów – Możesz na mnie liczyć.

12 kwiatów – Nie martw się, razem uda nam się wszystko załatwić. Musisz tylko podporządkować się moim wskazówkom.

Mam nadzieję, że dzięki tym wskazówkom, mężczyźni podarują swoim Kobietom odpowiednią liczbę kwiatów. Napiszcie do mnie, czy ktoś skorzystał z tych rad.