JAKIM JESTEŚ KOLOREM?

Kolor odgrywa bardzo dużą rolę w życiu każdego człowieka.

Każdy z nas ma swój ulubiony kolor. Może się zdarzyć, że mamy nie jeden a dwa kolory, w których lubimy się pokazywać. Wówczas nasz charakter jest na pograniczu jednego i drugiego koloru.

Jakim jesteś kolorem – to zależy od Twojego charakteru.

Zanim przeczytasz opisy poszczególnych kolorów, najpierw zastanów się, którą z wymienionych barw lubisz najbardziej. Wówczas dowiesz się, co skrywa Twoje wnętrze.

Kolor biały

Jest symbolem czystości, niewinności, a także naiwności. Przypisuje się go osobom z nierealnymi pomysłami. Jeśli lubisz biel, to znaczy, że jesteś osobą trochę jakby z nie tego świata. Najczęściej osoby te żyją zatopione we własnych myślach i marzeniach, uciekają tym samym od dręczących ich codziennych problemów. Jednak gdy zafascynuje ich jakaś idea, wówczas są skłonni do największych poświęceń. Osoby lubiące biel, są obdarzone zdolnościami parapsychologicznymi. Fascynuje ich psychologia i filozofia. Niektóre z tych osób wybierają życie w zamknięciu bądź w zakonie.

Kolor czarny

Jest to kolor osób bardzo tajemniczych i trudnych do zrozumienia. Zazwyczaj o takich ludziach mówi się, że są buntownikami bez powodu. Ich życie to nieustanna walka o wszystko i przeciw wszystkim. Z tego powodu osoby lubiące kolor czarny często popadają w kłopoty, tym bardziej, że zazwyczaj mają trudności z właściwą oceną sytuacji. W swych uczuciach, niestety, są skrajni. Z taką samą siłą potrafią kochać i nienawidzić. Czarny to kolor artystów, ludzi niespokojnych, podziwianych za oryginalność.

Kolor czerwony

Jest to barwa ludzi energicznych, działających dość impulsywnie. Osoby lubiące czerwień wiedzą jak korzystać z życia i potrafią podporządkować je własnym celom. Uwielbiają być w centrum zainteresowania, zawsze pierwsi i zawsze najlepsi. Ludzie lubiący kolor czerwony to urodzeni liderzy, którzy zazwyczaj wybierają zawody, w których mogą zrobić karierę i znaleźć się na szczycie. Jeśli ich życie jest zbyt monotonne, to rekompensują to sobie szalonym hobby – skaczą ze spadochronem, wspinają się, nurkują.

JAKIM JESTEŚ KOLOREM?

Kolor żółty

Kolor ten uwielbiają Ci, którzy są łowcami przygód w znaczeniu duchowym i wciąż szukają nowych możliwości samospełnienia się. Osoby te są zachłanne na życie. Uwielbiają wplątywać się w niezwykłe sytuacje, by na własnej skórze poczuć radość i cierpienie otaczającego ich świata. Wrażliwi na krzywdę innych, chętnie też dzielą się z innymi tym, co mają najlepszego. Ludzie lubiący kolor żółty obdarzeni są niezwykle silną wolą, dlatego osiągają to, do czego dążą. Posiadają też zdolności artystyczne. To osoby wykonujące najczęściej wolne zawody, chociaż można ich spotkać pośród dziennikarzy czy pisarzy.

Kolor błękitny

Należy do ludzi wrażliwych i kochających. To z pewnością osoby romantyczne i marzycielskie, bardzo wysoko ceniące sobie dom rodzinny. Bardzo nie lubią samotności, najlepiej czują się w kręgu bliskich im osób. Ukochanej osobie całkowicie się poświęcają i robią wszystko, aby się nie kłócić. Osoby lubiące błękit lubią podróżować, najchętniej nad morze. Poczucie jedności z ludźmi sprawia, że wybierają zawody związane z działalnością publiczną. To znakomici nauczyciele.

Znaczenie pozostałych kolorów w następnym poście.

Sprawdźcie też jakie znaczenie mają kolory w snach.