KOMU NAJŁATWIEJ OSIĄGNĄĆ SUKCES

Czy każdy może osiągnąć sukces?

Czasy są takie, że o wiele łatwiej żyje się tym, którzy potrafią poruszać się w świecie biznesu i nie mają problemu z dostaniem się na salony, gdzie toczą się ważne rozgrywki o duże pieniądze. Częściowo się z tym zgadzam, ponieważ nie każdy z nas ma talent do osiągnięcia sukcesu. Niektórzy uważają, że albo się z tym rodzimy, albo nabywamy cechy dające nam takie możliwości. I jedni i drudzy mają rację. Niekiedy wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie, aby szczęście się do nas uśmiechnęło. Jednak sporo w tym zakresie zależy od tego, spod jakiego jesteśmy znaku zodiaku, ale nie to jest jeszcze decydujące. Ważne jest także, w jakim znaku ma się ascendent. To ten czynnik decyduje niekiedy o tym, komu najłatwiej osiągnąć sukces.

Co to jest ascendent i jak go obliczyć?

Ascendent – jest to Znak Wschodzący, który w momencie urodzenia wschodzi na horyzoncie. Często określa się go drugim znakiem zodiaku. Okazuje się, że jest bardzo ważny, nawet ważniejszy niż ten, pod którym się urodziliśmy. Mówi o naszym wyglądzie, podejściu do życia, a nawet wyobrażaniu samego siebie. Dość trudno samemu obliczyć swój ascendent, dlatego wyszukałam dla Was dwie strony, które Wam w tym pomogą: horoscopofree lub astro.com. Zanim tu zajrzycie – przypomnijcie sobie datę Waszego urodzenia.

Dzisiaj zajmę się wyłącznie badaniem aspektu możliwości osiągania przez Was sukcesu.

KOMU NAJŁATWIEJ OSIĄGNĄĆ SUKCES

Komu najłatwiej osiągnąć sukces?

Zapraszam do poznania własnych możliwości.

BARAN

Osoba spod znaku Barana mocno odczuwa potrzebę wspinania się po szczeblach kariery. Jej priorytetem jest udane życie osobiste i dobra sytuacja materialna. Jednak Baran nie jest w stanie poświęcić wszystkiego, aby osiągnąć sukces. Za bardzo ceni sobie wolność i niezależność, by dać się zamknąć w biurze i spędzić tam całe życie. Zanudziłby się na śmierć, gdyby nie mógł podróżować i przeżywać wspaniałych przygód. Owszem, zgadza się ciężko pracować, ale pod warunkiem, że zarobione pieniądze będzie mógł wydać na własne przyjemności.

Ascendent w Koziorożcu, Pannie lub Byku – oznacza, że jesteś strasznym materialistą, systematycznie powiększającym swój majątek.

Ascendent w Wadze, Bliźniętach lub Wodniku – sprawia, że bardziej pociągają Cię nauki humanistyczne niż robienie kariery. Może warto więc pomyśleć o pracy w szkole lub w jakimś wydawnictwie.

Ascendent w Rybach, Skorpionie czy Raku – mówi, że nie jesteś najlepszym materiałem na biznesmena. Zbyt wiele w Twoim postępowaniu niezdecydowania i emocji. A może spróbować popracować nad sobą, aby stać się zdecydowanym.

Ascendent w Lwie, Strzelcu i Baranie – znaczy, że nic nie jest w stanie Cię powstrzymać w dążeniu do upragnionego celu. Prędzej czy później osiągniesz sukces i to na wielką skalę. Nawet jeśli w danym momencie jest źle, to pamiętaj, że to tylko chwilowe problemy.

BYK

Chcesz być szczęśliwy, ale nie za wszelką cenę. Nie pragniesz mieszkać w wieży z kości słoniowej i pławić się w basenie pełnym pieniędzy. Marzenia Byka są proste: ciepłe i przytulne mieszkanko, pełna miłości i przyjaźni atmosfera, widok dzieci bawiących się wokół domu. Tyle Ci wystarcza, aby poczuć się potrzebnym i szczęśliwym. Osoby spod znaku Byka naprawdę potrafią i lubią się cieszyć nawet z najmniejszych przyjemności.

Ascendent w Lwie, Strzelcu lub Baranie – dodaje Ci energii i dynamizmu. Dzięki temu czujesz potrzebę robienia kariery. Jeśli dobrze wszystko skalkulujesz, to odniesiesz sukces.

Ascendent w Bliźniętach, Wodniku lub Wadze – sprawia, że jesteś osobą, która lubi mieć pieniądze. Nie jest to jednak dla Ciebie istotne, czy zarobisz je sam, czy też zrobi to za Ciebie Twój partner.

Ascendent w Koziorożcu, Pannie lub Byku – oznacza, że ze wszystkich sił będziesz bronił tego, co już posiadasz. Nie jesteś też osobą, która lubi ryzyko. Za nic na świecie nie zdecydujesz się zastawić swojego majątku, aby coś na tym zyskać.

Ascendent w Raku, Rybach czy Skorpionie – mówi, że jesteś typem domatora. Nie przepadasz za głośnymi imprezami i nie masz wokół siebie „głośnych” przyjaciół. A jak sam wiesz, osoba lubiąca siedzieć w domu nie osiąga zbyt wielu sukcesów finansowych.

BLIŹNIĘTA

Z pewnością nie jesteś typowym materialistą. Często chodzisz z głową w chmurach, w ogóle nie rozumiesz świata wielkiego biznesu. Życie zawodowe nie pochłonie Bliźniaka bez reszty. To, co pociąga go najbardziej i sprawia mu w życiu wielką radość, to nieustanne gry miłosne i zmysłowość. A pieniądze? Lubi je mieć, ale tylko po to, aby je wydawać. Osoba spod znaku Bliźniąt to raczej piękny motyl niż mrówka.

Ascendent w Bliźniętach, Wadze lub Wodniku – oznacza, że w pewnym momencie życia zapragniesz zrealizować swoje marzenia. Nie będzie to jakieś wielkie przedsięwzięcie, ale z Twoją wrażliwością będziesz chciał spełnić się w jakiejś dziedzinie sztuki. Może nawet zdobędziesz rozgłos.

Ascendent w Rybach, Raku lub Skorpionie – czujesz się zagubiony w sprawach finansowych. Nie interesują Cię tak przyziemne sprawy. Nawet nie pamiętasz, kiedy należy zapłacić rachunki, czy jak rozliczyć się z PIT-u. Jeśli mimo to zamierzasz robić interesy, to postaraj się najpierw o dobrego księgowego. Może Cię też zaskoczyć, że to właśnie ten księgowy wkrótce zostanie Twoim szefem.

Ascendent w Byku, Koziorożcu czy Pannie – spowoduje, że staniesz się realistą i zaczniesz logicznie myśleć. Będziesz szukał dodatkowych możliwości zarobienia pieniędzy. Może nawet uda Ci się odnieść sukces.

Ascendent w Baranie, Lwie czy Strzelcu – wreszcie zdobędziesz energię tak bardzo niezbędną do osiągnięcia sukcesu. Nic Cię już nie powstrzyma od zrobienia kariery. Teraz to Ty będziesz panem swego życia.

RAK

Masz ogromną ochotę na życie wypełnione radością i życzliwością otoczenia. Sukces zawodowy? Czemu nie? Ale pod warunkiem, że nie będzie Ci przeszkadzał kochać i korzystać z przyjemności, jakie daje życie. Osoba spod znaku Raka odczuwa ogromną potrzebę stworzenia rodziny i zrealizowania się w sferze uczuciowej. Nie zawsze jednak Rak jest osobą czułą i łagodną. Jeśli trzeba bronić szczęścia bliskich, potrafi walczyć jak lew.

Ascendent w Baranie, Strzelcu i Lwie – pobudzi Cię do działania. Będziesz mógł wiele osiągnąć, gdyż wreszcie nic nie będzie Cię krępowało. Twoje przemyślane działania spowodują, że zarobisz duże pieniądze.

Ascendent w Raku, Rybach lub Skorpionie – sprawia, że jesteś osobą zbyt miękką i łagodną. Nie chcesz nikogo skrzywdzić. To spowoduje, że nie będziesz umiał walczyć o swoje.

Ascendent w Wadze, Wodniku lub Bliźniętach – zamienią Cię w osobę rozrzutną. Nie będziesz się liczył z pieniędzmi. Przez to nie będziesz w stanie dorobić się dużego majątku.

Ascendent w Byku, Pannie czy Koziorożcu – uczyni z Ciebie świetnego inwestora. Ludzie będą Ci zazdrościć umiejętności zarabiania. Z pewnością pieniędzy Ci nie zabraknie.