CZY KAŻDY MOŻE OSIĄGNĄĆ SUKCES?

Komu najłatwiej osiągnąć sukces? – ciąg dalszy

Ascendent to znak zodiaku, który wschodzi na niebie w chwili naszych narodzin. Jeżeli ktoś urodził się o wschodzie Słońca, to jego Ascendent będzie się pokrywał ze znakiem zodiaku.

Ascendent jest równie ważny, jak znak zodiaku. Określa nasze „ja”, pokazuje, w jaki sposób odbiera nas otoczenie. Jest więc tym, co najbardziej widoczne, pokazuje sposób, w jaki zachowujemy się wobec innych, w szczególności podczas zawierania znajomości, przy pierwszych kontaktach. Nazywany również maską, którą zakładamy na potrzeby nieokazywania od razu swojego wnętrza, a nawet w późniejszym czasie, kiedy nie chcemy koniecznie pokazywać swojego wewnętrznego, prawdziwego „ja”.

Jak obliczyć swój Ascendent? Podaję strony, które Wam w tym pomogą: horoscopofree lub astro.com. Zanim tam zajrzycie – przypomnijcie też sobie datę swojego urodzenia.

CZY KAŻDY MOŻE OSIĄGNĄĆ SUKCES?

Czy każdy może osiągnąć sukces?

LEW

Szczęście to dla Ciebie możliwość zrealizowania się w sferze społecznej. Lubisz pieniądze i czujesz się dumny z tego, co robisz. Kariera zawodowa jest dla Ciebie bardzo ważna, zwłaszcza jeśli daje Ci możliwość zarobienia dużych pieniędzy. Pociąga Cię też sztuka i handel, dlatego, jeśli masz możliwość, to chętnie się tym zajmujesz. Lubisz, gdy inni Cię zauważają i podziwiają. Masz naprawdę ogromne możliwości, dlatego warto z nich skorzystać. Przez całe życie u Lwa dominuje chęć bycia najlepszym we wszystkim, co robi. Taka już jego natura.

Ascendent w Bliźniętach, Wodniku lub Wadze – powoduje, że Twoje serce staje się bardziej wrażliwe, a chęć luksusu nieco się zmniejsza. Nie oznacza to, że nie korzystasz z okazji zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Ascendent w Strzelcu, Baranie i Lwie – sprawia, że stajesz się większym idealistą, co doskonale współdziała z twoim charakterem. Będziesz umieć walczyć dla innych, co niekoniecznie spowoduje, że przybędzie Ci pieniędzy. Z pewnością jednak swym zaangażowaniem w pracę społeczną zwiększysz swoje szanse na uznanie społeczeństwa.

Ascendent w Byku, Panie i Koziorożcu – spowoduje, że staniesz się osobą bardziej interesowną. W życiu często kierujesz się własnym interesem i nie zawsze zauważasz potrzeby innych. Potrafisz być jednak opiekuńczy i czuły, zwłaszcza dla osób, na których Ci zależy. Wysoko cenisz sobie spokój i harmonię.

Ascendent w Raku, Rybach i Skorpionie – pozwoli Ci być bardziej elastyczny w robieniu interesów. Zawsze potrafisz dostosowywać się do sytuacji. Nie próbujesz przebić muru głową. Jeśli zajdzie taka konieczność, to pójdziesz nawet na kompromis.

PANNA

Lubisz, kiedy Twoje życie jest ustabilizowane i bez problemów. Odczuwasz również nieodpartą potrzebę wspierania innych, a Twoje działania są zawsze przemyślane i wyważone. Bardzo zależy Ci na tym, aby mieć własny dom, samochód i interesującą pracę. Trudno jest Ci to wszystko osiągnąć w szybkim tempie, bo masz naturę mrówki. Na szczęście Panna nie do końca poświęca swoje życie wyłącznie sprawom materialnym. Jest osobą ambitną, ale potrafi też znaleźć miejsce na życie uczuciowe.

Ascendent w Strzelcu, Lwie lub Baranie – jesteś nieco szalona, posiadasz inwencję twórczą i masz łatwość w sposobie wyrażania się. W pracy nie postępujesz konwencjonalnie i choć z tego, co robisz, nie masz dużych pieniędzy, to jednak do biednych nie należysz.

Ascendent Byku, Pannie i Koziorożcu – czynią z Ciebie dobrego planistę, co powoduje, że stajesz się osobą poszukiwaną w dużych przedsięwzięciach. Na brak pracy z pewnością nie będziesz narzekać.

Ascendent w Wodniku, Bliźniętach i Wadze – sprawiają, że jesteś Panną niepokorną, żywiołową, mającą niekiedy dziwne pomysły. Zbyt szybko podejmujesz decyzje, więc niektóre z nich mogą być nietrafione. Spowoduje to, że z twoimi finansami może być różnie.

Ascendent w Rybach, Skorpionie czy Raku – oznacza, że wysoko cenisz sobie życie rodzinne. Do świata interesów nie ciągnie Cię za bardzo, wolisz ustabilizowane życie. Ponieważ jednak czujesz potrzebę łożenia na utrzymanie najbliższych, to w Twoim domu nikt nie zazna biedy.

WAGA

Całe swoje życie siejesz, sadzisz, a dopiero później zbierasz owoce swej ciężkiej pracy. Nie jesteś Wago typową materialistką. Wolisz być pełną wdzięku artystką, ale nie lubisz tanich efektów. Pragniesz być taką poetką trochę z głową w chmurach, która mimo wszystko twardo stąpa po ziemi. Chciałabyś pisać, drżeć w blasku księżyca i kochać, a jednocześnie umieć kalkulować, majsterkować i znać się na wszystkim w każdym tego słowa znaczeniu. Najbardziej pociąga Cię kariera naukowa, artystyczna lub handlowa.

Ascendent w Koziorożcu, Byku lub Pannie – często pozbawia Wagi naturalnej świeżości i spontaniczności, ale nie smykałki do robienia interesów. Dzięki temu w portfelu nie brakuje jej pieniędzy.

Ascendent w Wadze, Bliźniętach i Wodniku – sprawiają, że jest chaotyczna w swoim działaniu. Zbyt mało uwagi poświęcasz podstawowym sprawom. Dlatego może się okazać, że na jednym zyskasz, a na drugim stracisz to, co miało dla Ciebie największe znaczenie.

Ascendent w Baranie, Lwie i Strzelcu – czynią z Ciebie świetnego negocjatora. Dzięki temu potrafisz zdobywać dobre kontrakty, co spowoduje, że będziesz poszukiwanym pracownikiem.

Ascendent w Raku, Skorpionie i Rybach – powoduje, że jesteś osobą bardzo wrażliwą. Twoje nerwy zawsze są nadwyrężone, co powoduje, że nie masz siły, aby rozkręcić jakikolwiek interes. To dla Ciebie zbyt ogromne obciążenie psychiczne.

SKORPION 

Twoje pragnienia są dość oryginalne. Nie masz jakiejś obsesji na punkcie sukcesu czy pieniędzy, ale doskonale wiesz, co jest dla Ciebie najważniejsze. Nie należysz do osób naiwnych, ani też nie jesteś zbyt optymistycznie nastawiony do wszystkiego. W Twoim przypadku materialna strona życia jest tak samo ważna co uczciwość. Nie potrafisz żyć ani bez jednego, ani bez drugiego. Sławę Skorpionowi może przynieść zajmowanie się wróżbiarstwem lub studiowanie filozofii.

Ascendent w Byku, Koziorożcu lub Pannie – sprawia, że nie jesteś w stanie wyobrazić sobie życia bez manipulacji finansowych. Jesteś idealnym kandydatem na bankiera, maklera czy gracza na giełdzie. Skorpiony należą do osób mających świetną intuicję, więc bez większego problemu powinieneś odnieść sukces w tych dziedzinach.

Ascendent w Bliźniętach, Wadze i Wodniku – powoduje, że w interesach brzydzisz się wyrachowaniem, podstępem i oszustwem, wolisz być uczciwym człowiekiem. Dzięki temu nie musisz oglądać się za siebie, bo masz czyste sumienie. Niestety, majątku nie zbijesz, ale Ciebie to wcale nie martwi.

Ascendent w Rybach, Skorpionie czy Raku – miewasz genialne pomysły. Jednak tylko na pomysłach się kończy. Jednak gdybyś te pomysły umiał wcielić w życie – byłbyś milionerem. Może warto któryś wcielić w życie…

Ascendent w Baranie, Lwie i Strzelcu – czyni z Ciebie prawdziwego dyktatora. Nie liczysz się ze zdaniem innych, a to może być powodem Twoich niepowodzeń. Bycie bezwzględnym nie zawsze idzie w parze z bogactwem.

Ascendent dla Barana, Byka, Bliźniąt i Raka – znajdziesz tutaj.