SUKCES A TWÓJ ASCENDENT

Komu najłatwiej osiągnąć sukces? – ciąg dalszy

Znak Ascendentu najczęściej uwidacznia się w sytuacjach, kiedy dochodzi do kontaktu z nieznanym, bądź słabo znanym otoczeniem. Najwyraźniej daje on o sobie znać podczas spotkania z nieznanymi osobami, w trakcie rozmowy o pracę lub innych stresujących nas sytuacjach. Często czytając opis swojego znaku zodiaku, nie jesteśmy przekonani, że to nasza charakterystyka. Zgada się, ponieważ w u niektórych osób do głosu dochodzi Ascendent. Wówczas jesteśmy bardziej podobni z charakteru do znaku z Ascendentu. Dlatego warto znać swój drugi znak, chociażby po to, aby dowiedzieć się, czy jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Jak obliczyć swój Ascendent? Podaję strony, które Wam w tym pomogą: horoscopofree lub astro.com. Zanim tam zajrzycie – przypomnijcie też sobie datę swojego urodzenia.

SUKCES A TWÓJ ASCENDENT

SUKCES A TWÓJ ASCENDENT

STRZELEC

Jesteś urodzonym optymistą. Zależy Ci też na tym, aby piąć się po szczeblach kariery. Jednak nie idziesz sam do przodu, próbujesz ciągnąć za sobą innych. W swym życiu potrzebujesz tyle samo miłości i przyjaźni co i środków finansowych. Pieniądze potrzebne są Ci, aby żyć pełnią życia. Nigdy nie zaniedbujesz spraw zawodowych, ani też finansowych.  Wiele Strzelców robi karierę w instytucjach charytatywnych. Dzieje się tak dlatego, że to prawdziwy fantasta wierzący w dobroć i sprawiedliwość.

Ascendent w Strzelcu, Lwie lub Baranie – powoduje, że jest szczerym, prawdomównym, odważnym oraz dobrym człowiekiem, który pomaga innym w potrzebie. Działa szybko, ale zawsze w dobrej sprawie. Przy okazji swej działalności często korzysta z dobroci innych, a to się pożywi, gdzie indziej zarobi trochę pieniędzy, a nawet zgarnie jakąś nagrodę.

Ascendent w Rybach, Raku lub Skorpionie – przeszkadza Strzelcom w realistycznym podejściu do życia. Zapominają, że życie bywa okrutne i powinni uważać, zanim coś zrobią.

Ascendent w Bliźniętach, Wadze czy Wodniku – powoduje, że bardziej kierują swą uwagę ku sferze ducha. Zaniedbują przez to materialną stronę życia i popadają w długi.

Ascendent w Byku, Koziorożcu i Pannie – powoduje, że Strzelec bardzo dużą wagę przywiązuje do sprawiedliwości. Dobrze, jeśli osoby te walczą o sprawiedliwość w zawodzie sędziego czy prokuratora, bo wówczas czeka ich sława. Dużo gorzej wygląda to, jeśli sami zostają zmuszeni do szukania sprawiedliwości. Wówczas zamiast przypływu gotówki często zostają jej pozbawienie.

KOZIOROŻEC    

Osoba spod tego znaku ma tylko jedną potrzebę, a mianowicie: dobrze prosperować i znaleźć swoje miejsce w życiu. To twardy zawodnik, gdyż potrafi cierpliwie pokonywać kolejne stopnie w społecznej hierarchii. Wiele Koziorożców marzy o stworzeniu własnej działalności, gdyż wówczas może całkowicie poświęcić się jej rozwojowi. To ludzie bardzo przywiązani do rzeczy materialnych, dlatego często zaniedbują wszystko dookoła. Niektóre z Koziorożców są wyjątkowo twarde i wyrachowane w swym postępowaniu.

Ascendent w Wodniku, Bliźniętach lub Wadze – sprawia, że jesteś osobą wspaniałomyślną, ale żądasz wolności bez granic. Szkoda by było, gdyby życie musiało Cię nauczyć, że aby osiągnąć swój wymarzony cel, nie powinieneś łamać reguł i naginać rzeczywistości, bo grozi to jedną wielką porażką.

Ascendent w Byku, Pannie lub Koziorożcu – powoduje, że Twoja wola i materializm wzmacnia się w dużej mierze. Takie osoby jak Ty, mają na swym koncie wiele spektakularnych osiągnięć.

Ascendent w Baranie, Lwie, lub Strzelcu – sprawia, że jesteś osobą nie do życia. Współpraca z Tobą bywa prawdziwym horrorem, większość Cię nie lubi. Jednak pieniądze się Ciebie trzymają.

Ascendent w Skorpionie, Raku i Rybach – to dla Ciebie ogromna przeszkoda, zwłaszcza w życiu zawodowym. Trudno jest Ci osiągnąć sukces, gdyż nikt Cię nie rozumie, a samemu głową muru nie przebijesz.

WODNIK

Nie należysz do osób nazbyt ambitnych ani też nie jesteś materialistą. Należysz do tych, którzy żyją w świecie ideałów. Dużą przykrość sprawia Wodnikowi zarówno zarządzanie własnym majątkiem, jak i płacenie rachunków. Robisz to, bo jesteś osobą odpowiedzialną. Uważasz jednak, że to zbyt przyziemne zajęcia, które niepotrzebnie absorbują Twój czas i głowę. Jesteś osobą niezwykle kreatywną i bardzo dyskretną.

Ascendent w Byku, Pannie i Koziorożcu – zwiększa u Ciebie potrzebę bezpieczeństwa. Powoduje to, że zdarza Ci się niekiedy odstąpić od swoich zasad w imię kompromisu albo żeby na tym zyskać.

Ascendent w Rybach, Raku i Skorpionie – powoduje, że jesteś zbyt wielkim idealistą. Nie masz więc czego szukać w biznesie, bo zostaniesz pożarty przez rekiny.

Ascendent w Baranie, Lwie i Strzelcu – sprawia, że Wodniki są kłótliwe, przez co trudno jest im znaleźć dla siebie sojusznika. Jak sami wiecie, bez dobrego partnera nie ma co marzyć o osiągnięciu sukcesu.

Ascendent w Bliźniętach, Wadze i Wodniku – powoduje, że jesteś osobą pozbawioną odpowiedzialności.

RYBY  

Jesteś osobą oderwaną od rzeczywistości. Twój świat to wizjonerstwo i mistycyzm. Nie odczuwasz potrzeby posiadania ogromnych pieniędzy, sportowych samochodów czy kilku mieszkań. Najważniejszym dla Ryby jest spokój i jasny umysł. Nie należysz do tych, którzy są w stanie zaprzedać duszę diabłu, byleby osiągnąć sukces czy wysokie stanowisko.

Ascendent w Wodniku, Wadze lub Bliźniętach – masz problemy z ustabilizowaniem się. Co uda Ci się zarobić, to zaraz wydajesz, a na dodatek potrafisz wydać więcej, niż zarobisz.

Ascendent w Byku, Koziorożcu czy Pannie – dodaje Ci pewności siebie. Potrafisz zarobić i to całkiem nieźle, masz głowę na karku i wiesz jak nią kręcić. Możesz osiągnąć duży sukces w mediach lub w świecie reklamy.

Ascendent w Baranie, Lwie czy Strzelcu – jest bardzo pomocny w zrobieniu kariery. Jeśli dobrze się zakręcisz, to będziesz bogaty.

Ascendent w Raku, Skorpionie i Rybach – żyjesz we własnym świecie, zajęta własnymi sprawami. To czy osiągniesz pieniądze, będzie zależało wyłącznie od Ciebie.

Ascendent dla Barana, Byka, Bliźniąt i Raka znajdziesz tutaj.

Ascendent dla Lwa, Panny, Wagi i Skorpiona znajdziesz tutaj.