TAJEMNICA BRANSOLETKI już dostępna

Premiera trzeciej części „Tajemnicy bransoletki” była w tym tygodniu i nadal trwa.

To niezwykła opowieść o nastolatce, która w swoim życiu przeżywa fantastyczne przygody. Trudno uwierzyć, że w tak młodym wieku można doświadczyć tak wielu ekscytujących przygód. Nie oznacza to, że i Ty nie możesz przeżyć swojego życia w tak ciekawy sposób, jak moja bohaterka – Patrycja.

TAJEMNICA BRANSOLETKI już dostępna

Jak to zrobić?

Nie potrzeba wiele, wystarczy, że zaczniesz żyć dla siebie i będziesz cieszyć się życiem. Pamiętaj, że Twoje życie leży w Twoich rękach i jak je przeżyjesz – w większości zależy od Ciebie.

„Tajemnica bransoletki” to książka dla Ciebie, przy niej nie sposób się nudzić. Jeśli myślisz, że to tylko fantastyka – to grubo się mylisz.

Ja swoją książkę podzieliłam jakby na takie 3 części. I tak 50 % opowiada o życiu, o wartościach takich jak: miłość, rodzina, przyjaźń, wiara, mądrość, szczerość, zdrowy rozsądek i prawda. Nie brakuje w niej też wątku mówiącym o nienawiści i zdradzie. Następne 25 % to zasłyszane lub gdzieś przeczytane przeze mnie informacje pochodzące z podań i legend. Pozostałe 25 % to faktycznie – moja fantazja literacka.

Nic w tej powieści nie dzieje się bez przyczyny, wszystko zostało skrzętnie przemyślane i zaplanowane. Jeśli nadal nie przekonałam Cię do przeczytania tej książki, to zapraszam do przeczytania darmowego fragmentu nie tylko trzeciej części, ale i też dwóch wcześniejszych. Myślę, że książka przypadnie do gustu każdemu, kto lubi czytać, a zarazem dobrze się bawić.

Gdzie można kupić „Tajemnicę bransoletki”?

Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie tutaj.