ANDRZEJKI tuż, tuż…

Czy mój chłopak wreszcie mi się oświadczy? A może to nie ten, który da Ci szczęście? Jechać nad morze czy w góry?

Codziennie zadajemy sobie mnóstwo różnych pytań. Nie na wszystkie jednak potrafimy logicznie odpowiedzieć. Jeśli więc chcecie wiedzieć, co szykuje Wam los, to zawsze możecie sobie powróżyć.

Za niecały już tydzień Katarzynki i Andrzejki. W ubiegłym roku pisałam o nich, a nawet przedstawiłam kilka wróżb, które z powodzeniem można wykorzystać i w tym roku.

Andrzejkowe wróżby dla wszystkich chcących poznać swoją przyszłość.

Jeśli Twoja sprawa nie może czekać, to powróż sobie w sposób, który da Ci natychmiastową odpowiedź. Aby zabrać się za wróżenie, dobrze jest wcześniej przygotować sobie niezbędne akcesoria, gdyż bez nich nie odbędzie się żadna wróżba. No i jeszcze powinniśmy zadbać o dobry nastrój i trochę prywatności, chyba że robimy to dla większej ilości osób.

Skórka jabłka prawdę Ci powie…

Do tej wróżby będzie potrzebne jabłko i niewielki nożyk. Usiądź wygodnie i pomyśl pytanie, weź jabłko i tak je obierz, aby obierka utworzyła długą, nieprzerwaną wstążkę. Gdy to już zrobisz, rzuć skórkę za siebie przez lewe ramię. Jeśli upadła, tworząc literę podobną do „O” lub „U” – odpowiedź na Twoje pytanie jest negatywna. Jeśli zaś ułoży się w inny kształt czy literę – odpowiedź jest pozytywna.

Papier i woda…

Weź kartkę i potnij ją na 13 niewielkich karteczek. Na każdej małej kartce napisz pytanie, które Cię trapi. Warto wcześniej pomyśleć nad tymi pytaniami. Następnie połóż karteczki na dnie jakiegoś naczynia i wlej do niego wodę. Zwróć uwagę na to, która karteczka wypłynęła pierwsza, gdyż zapisane na niej pytanie da Wam pozytywną odpowiedź.

Igła z nitką…

Potrzebujecie igły z dużym oczkiem, czarną lub czerwoną nitkę i obrączkę, lub złoty pierścionek bez oczka. Teraz weźcie szklankę i nalejcie do niej wody, tak ¾. Następnie przewleczcie nitkę przez igłę lub obrączkę i stańcie nad szklanką z wodą. Weźcie nitkę w rękę, pomyślcie pytanie i z pewnej odległości wypuście nitkę z dłoni. Jeśli obrączka, igła wpadnie do szklanki bądź uderzy w lewą ściankę szklanki – odpowiedź brzmi „tak”, natomiast w prawą ściankę szklanki – odpowiedź brzmi „nie”. Ale jeżeli obrączka, igła dotknie przedniej lub tylnej ścianki szklanki – musisz za kilka dni powtórzyć pytanie.

Papier i ogień…

Na czystej kartce papieru napisz to, czego pragniesz. Następnie połóż kartkę na talerzyku lub metalowej misce i przyłóż zapaloną zapalniczkę. Potrzymaj przez chwilę: jeśli kartka spłonie, Twoje pragnienie się nie spełni. Jeśli kartka spali się w połowie – pragnienie częściowo się spełni, ale jeżeli kartka spali się na popiół – wszystko pójdzie po Waszej myśli.

Wróżba z książki…

Weź książkę, tylko nie jakiś podręcznik, usiądź wygodnie, a książkę połóż przed sobą. Teraz połóż lewą dłoń na książce i pomyśl pytanie. Po chwili lewą ręką otwórz książkę na chybił-trafił i drugą ręką dotknij tę kartkę, która przypadnie Ci do gustu. Spójrz na numer strony: jeśli liczba będzie parzysta – odpowiedź brzmi „nie”, a jeśli będzie nieparzysta – oznacza „tak”. A jeśli jeszcze uda Ci się znaleźć na tej stronie jakiś błąd w tekście – to szczęście murowane.

Możecie też do swoich wróżb wykorzystać informacje zawarte w zakładce: Twoje wnętrze – Horoskopy.

Zapraszam!