POROZMAWIAJMY O PREZENTACH

Jaki prezent kupić dla bliskiej osoby? Skąd wziąć pomysł na prezent?

Takie pytania często pojawiają się, kiedy zbliżają się święta lub inne okazje. Wówczas biegamy po sklepach, przeszukujemy Internet i nic nie przychodzi nam do głowy. Zdarza się i tak, że wpadamy w panikę i kupujemy coś, co wpadnie nam w oko, zapominając o osobie, dla której ma być prezent.

Zanim wpadniemy w szał zakupów, to może warto najpierw poznać gust osoby, której chcemy coś kupić. Jeśli nie znamy preferencji osoby, którą pragniemy obdarować, to spróbujcie skorzystać z kilku rad, które pozwolą Wam spojrzeć w inny sposób na kupowanie byle czego.

Zajrzyjcie na stronę, tam dowiecie się: Prezenty na szczęście.

Pamiętajcie też, że niektórzy lubią prezenty, które są inne, nazwałabym je „magiczne”. Także i dla takich osób mam propozycję prezentową, która powinna się spodobać. I jeszcze jedno, nie każda rzecz nadaje się na prezent.

Jeżeli nadal nie jesteście przekonani o wyborze prezentu, to może warto dobrać go do znaku zodiaku. To zawsze jakiś pomysł dla osób, które są niezdecydowane.

A co, gdy zawiodą te prezenty?

I na to znajdzie się recepta. Zbliżają się długie wieczory, które sprzyjają lekturze dobrej książki. Warto więc pomyśleć o kupieniu książki, od której nie będzie można się oderwać, a zarazem rozśmieszy nas, czegoś nauczy i może nawet doprowadzi do łez.

Ja na prezent proponuję Wam serię książek „Tajemnica bransoletki”. Książki są nie tylko ładnie wydane, ale ich treść z pewnością zaciekawi wszystkich, niezależnie od wieku i upodobań.

POROZMAWIAJMY O PREZENTACH

Co zawiera seria książek „Tajemnica bransoletki”?

Tego dowiecie się, zaglądając na moją stronę: O czym jest powieść „Tajemnica bransoletki”?

Możecie również przeczytać darmowe fragmenty, które dostępne są w zakładce: O książce.

– część I – Nieoczekiwanie spotkanie – zajrzyjcie tutaj

– część II – Ostatnie spotkanie? – zapraszam

– część III – Powrót Patrycji – a może tu

OFERTA ŚWIĄTECZNA I NIE TYLKO…

 TEN ZESTAW ŚWIĄTECZNY MOŻE BYĆ TWÓJ

Limitowana edycja 3 książek „Tajemnica bransoletki” za jedyne 127 zł z dostawą i indywidualną dedykacją.

Kontakt: seilamargo@gmail.com

Pamiętajcie, liczba egzemplarzy ograniczona.