MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Jak zorganizować gwiazdkę, aby magia Świąt Bożego Narodzenia zadziałała? Co zrobić, aby tegoroczne święta były wyjątkowe, a zarazem magiczne? Co jest konieczne do przygotowania niepowtarzalnych świąt?

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy, a zarazem magiczny czas. Za chwilę zaczniemy ubierać choinkę, przygotowywać prezenty i robić potrawy świąteczne. Czeka nas jeszcze mnóstwo pracy, aby święta się udały i rodzina była zadowolona. W tym ferworze przygotowań warto też pamiętać o sobie i o zapewnieniu dla siebie i swojej rodziny szczęścia na cały przyszły rok.

Na moim blogu co roku w grudniu poruszam tematykę świąteczną i podaję przepisy na udane święta. Także i teraz chcę przypomnieć Wszystkim, jak się przygotować do świąt Bożego Narodzenia, aby był to magiczny i wyjątkowy czas dla Was i Waszej rodziny.

MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Aby magia Świąt Bożego Narodzenia zadziała należy:

Po pierwsze – gdzie najlepiej postawić choinkę?

Jak co roku wielu z Was ma z tym problem, gdyż choinka zajmuje trochę miejsca. Do tego dochodzą jeszcze prezenty i pojawia się problem. A może warto wcześniej dowiedzieć się, gdzie najlepiej ustawić drzewko, aby zapewnić sobie świąteczną pomyślność. Zapraszam Was do przeczytania wpisu mówiącego o znaczeniu stawiania choinki zgodnie z pewnymi zasadami. Uważam, że warto to wiedzieć, aby przez cały następny rok nie zastanawiać się, dlaczego nasze życie uległo tak drastycznej przemianie. Warto o tym pomyśleć – zajrzyjcie tutaj i sprawdźcie sami.

Warto też pamiętać, że ubierając choinkę, możecie postawić wróżbę dla swojego dziecka. Taka wróżba pomoże Wam poznać charakter i predyspozycje swojej pociechy: Wróżba dla dziecka.

Po drugie – jaki prezent?

Przypuszczam, że wielu z Was już kupiło prezenty. Jednak będą i tacy, którzy na ostatnią chwilę przypominają sobie o świętach i o prezentach. Wówczas biegają po sklepach albo buszują po Internecie, wyszukując okazji. Nie zawsze jest to dobry pomysł, gdyż prezent powinien być od serca i winien coś znaczyć dla osoby obdarowanej. Chyba nie chcecie, aby Wasz prezent został rzucony w kąt, albo wydany przy pierwszej nadarzającej się okazji. Najlepiej byłoby, gdybyśmy znali upodobania osób, których pragniemy obdarować. Niestety, często okazuje się, że tak naprawdę nie wiemy, z czego nasz obdarowany się ucieszy. Warto wówczas skorzystać z porady i chociażby w jakimś stopniu się zabezpieczyć, aby nasz prezent trafił do serca.

Oto kilka moich sugestii:

  • Prezent według znaku zodiaku – sprawdź to tutaj.
  • Prezenty bez ryzyka, że przyniosą nieszczęście obdarowanej osobie – sprawdź.
  • A teraz coś dla tych, którzy wierzą w Feng Shui? – zapraszam.
  • Prezenty na szczęście – też ciekawy pomysł.
  • Zawsze warto też pomyśleć o dobrej książce. Wielu nadal lubi czytać i ucieszy się z takiej formy upominku.

Na koniec kilka cennych porad zapewniających szczęście w życiu. Jest to ważne, chociażby dla lepszego samopoczucia i komfortu naszej egzystencji. Czyż nie lepiej żyje się nam, kiedy mamy świadomość, że zrobiliśmy tak wiele, aby zapewnić sobie i swoim bliskim wszystko, co najlepsze? No właśnie – dużo lepiej.

Dlatego myślę, że nie ma takiej osoby, która nie wierzyłaby w magię świąt. Może warto więc pomyśleć o tym i spróbować, chociaż w minimalny sposób, zapewnić sobie szczęście. To tylko albo aż 365 dni, które mogą być dla nas i naszej rodziny udane.

Życzę Wam, aby magia Świąt Bożego Narodzenia zadziałała w Waszych domach.