ZNACZENIE ROKU 2019

Jakie jest znaczenie roku 2019? Jaki to będzie rok? Czy będę miała szczęście? Co zrobić, aby mieć powodzenie w miłości i pracy?

Miałam nie poruszać tematu o horoskopach i o najbliższej przyszłości, ale kiedy usłyszałam w mediach, jakiż to będzie cudowny rok, że wszyscy będą szczęśliwi, postanowiłam jednak zabrać głos.

Nie twierdzę, że to będzie beznadziejny rok lub wróżbici kłamią, co to to nie, ale wiem z doświadczenia, że to wygląda trochę inaczej. Przytoczę Wam przykład z horoskopami. Piszą do mnie różne osoby, jedne informują, że wszystko im się zgadza, a inne, piszą, że tylko część informacji zawartych w horoskopie jest prawdziwa. No cóż i jedni i drudzy mają rację, gdyż na nasz charakter składa się kilka elementów, m.in.: data urodzenia, dzień, godzina, znak zodiaku i otoczenie, w którym przyszliśmy na świat. To ostatnie można obejść, ale daty i godziny nie zmienimy. Te elementy składowe przyczyniają się do tego, jakie będzie nasze życie. Chociaż osobiście uważam, że zawsze można coś zmienić, aby je poprawić.

Po co więc horoskopy?

A po to, abyśmy mogli zmieniać nasze przeznaczenie. Niedawno napisała do mnie dziewczyna, że po co poznawać przyszłość, przecież nie da się jej zmienić… I tutaj muszę sprostować ten pogląd, bo zawsze można coś zmienić w swoim życiu. Jeśli nie można by było tego zrobić, to dziecko alkoholika na 100% musiałoby też zostać alkoholikiem. A tak nie jest. Każdy z nas ma prawo żyć tak, jak chce, a to, że ktoś nie chce niczego zmienić w swoim dotychczasowym życiu – to już inna bajka.

Wróżbici kłamią?

Myślę, że nie kłamią, gdyż zadaniem wróżbity jest nakierowanie naszego życia na lepszą drogę i pokazanie możliwości, z których możemy skorzystać. To, że wróżbici mówią, że to będzie dobry rok, nie oznacza, że taki nie będzie. Znajdą się jednak i tacy, dla których ten rok nie będzie należał do udanych i wówczas stwierdzą, że to wszystko, co mówiono w mediach, było kłamstwem. Dlatego warto samemu dla siebie sporządzić horoskop na ten rok, korzystając z danych, które wcześniej zamieszczałam na blogu. Uważam, że każdy ma prawo do własnego zarządzania swoim losem i jeśli pragnie szczęścia, to powinien samodzielnie stworzyć swoje przeznaczenie, a nie polegać na ogólnikach.

Tak jest najlepiej.

Ja robię to, co roku i dzięki temu jestem w stanie uniknąć niektórych przykrości. Na przykład dwa lata temu według ogólnej przepowiedni miał to być dobry rok, dla mnie nie był, ale ja to wiedziałam. Dzięki tej wiedzy mogłam tak pokierować swoim życiem, aby doznać jak najmniej upokorzeń. I udało się.

Myślę, że i Wam to się uda, dlatego nie czekajcie na gotowe opisy, tylko weźcie życie w swoje ręce i spróbujcie stworzyć swój horoskop życiowy. Każdy może to zrobić.

Czy powinniśmy korzystać z porad wróżbitów?

Oczywiście, że tak, jeśli czujecie taką potrzebę, to czemu nie. Zresztą pisałam o tym w poprzednim poście.

Jak zacząć?

Dobrze byłoby, abyście znaleźli chwilę czasu, miejsce i dostęp do Internetu, i aby w tym czasie nikt Wam nie przeszkadzał. To ważne, bo trzeba trochę się skupić. Na początek odczytajcie informacje dotyczące Waszej daty urodzenia, sprawdźcie też dzień i godzinę. Kiedy już zapoznacie się z tymi informacjami, poznajcie też swoją liczbę proroczą, która nie zaczyna się od nowego roku, a od daty Waszych urodzin. W tym opisie znajdziecie wiele cennych informacji dotyczących najbliższego roku. Postarajcie się porównać te wszystkie informacje i wypisać te powtarzające się, one będą podstawą Waszego życia w tym roku. Pozostałe informacje wypiszcie pod spodem i zwracajcie uwagę na to, co sami możecie zmienić bądź udoskonalić.

Czy warto?

Warto spróbować, aby przekonać się, jak to działa i czy powtórzę ten proces w przyszłym roku. Mnie zazwyczaj sprawdza się to w 85 – 90%. Podaję, że ten rok posiada liczę mistrzowską 2 – tak wychodzi z obliczeń. Dalej każdy już sam jest w stanie obliczyć pozostałe wartości. Polecam to zrobić, choćby z ciekawości.

ZNACZENIE ROKU 2019
Karta Gwiazda

Karta szczęścia dla Was na rok 2019

W tym roku po raz pierwszy postanowiłam wylosować dla każdego znaku zodiaku kartę, czyli indywidualną przepowiednią na ten rok. Zrobiłam to dokładnie 1 stycznia, aby informacje były wiarygodne.

Kartą na ten rok jest karta GWIAZDA.

Gwiazda będzie patronem roku 2019 niezależnie od znaku, w jakim się urodziliście.

Jest to bardzo pozytywna karta, gdyż daje Wszystkim nadzieję na lepszy czas, na poprawę życia. Ten rok będzie okresem, w którym większość Waszych problemów nareszcie się zakończy i to pozytywnie. Dla tych, co oczekują dziecka – będzie to idealny rok do zajścia w ciążę oraz samych narodzin. Osoby mające problemy w sferze uczuciowej powinny zwrócić szczególną uwagę na otoczenie, gdyż wśród tych osób będzie czekała na Was ta jedyna. Może jednak okazać się, że to Wy będziecie musieli być inicjatorami pierwszego spotkania, ale będzie warto. Również osoby mające problemy zdrowotne mogą optymistycznie spojrzeć w przyszłość, będzie lepiej. W tym roku wielu z Was otrzyma podwyżki lub będzie miała okazję do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Można więc inwestować bez strachu utraty pieniędzy.

Jaka to karta?

Gwiazda jest wyjątkową kartą, gdyż jest 17 kartą w układzie, tak więc po zsumowaniu daje 8. A jak wiecie, liczba osiem jest symbolem nieskończoności i wieczności. W Chinach natomiast uważana jest za jedną z najszczęśliwszych liczb, gdyż to liczba dostatku i bogactwa. Ta liczba przynosi szczęście w sprawach finansowych i ma ogromny wpływ na osiągnięcie sukcesu. Tak czy inaczej, zapowiada się udany rok.

W następnym poście przedstawię karty dla poszczególnych znaków zodiaku.