LEW – PANNA – WAGA – SKORPION

Jaka karta dla znaku zodiaku w roku 2019? Czy otrzymam możliwość samorealizacji? A może wreszcie uda mi się podbić świat? Dowiesz się tego zaglądając do swojego znaku zodiaku.

LEW – KSIĘŻYC

Boisz się, że znowu się pomylisz? Jeśli nadal będziesz uciekać od rodziny, miłości, wiary, przyjaźni i nie zaczniesz twardo stąpać po ziemi, to trudno Ci będzie zaznać prawdziwego szczęścia. A możesz być naprawdę szczęśliwym człowiekiem. Zaryzykuj!

Ten rok nie będzie dla Lwów łatwy, chociaż będzie w nim więcej okazji do wybicia się i zaprezentowania swojej osoby. Można go przyrównać do faz Księżyca, czyli: raz będziecie szczęśliwi, a innym razem odczujecie odpływ energii i chęci do robienia czegokolwiek w życiu. Będziecie wówczas w chwiejnym nastroju i łatwo będziecie przechodzić z jednej skrajności w drugą. Nie oznacza to jednak, że będzie aż tak źle. Przecież po nocy zawsze przychodzi dzień, tak więc i w tym przypadku czeka na Was coś dobrego. Ale zanim to nastąpi, jeszcze czeka na Was jakaś zaległa sprawa związana z urzędami bądź finansami. Możecie jednak być pewni, że próbując załatwić ten ciągnący się problem, będziecie mieć przychylność ludzi i instytucji.

Oprócz tego, uważajcie też na zdrowie, bo jeśli nie będziecie o nie dbać, to możecie mieć z nim problemy.

Trochę zawirowań czeka na Was w uczuciach i finansach, tutaj musicie zdać się na własną intuicję, gdyż tylko na niej będziecie mogli polegać. W tym roku ciężko będzie Wam znaleźć swoją drugą połówkę, gdyż może okazać się, że partnerka czy partner nie jest tym, za którego się podaje. Może okazać się, że kłamie i oszukuje na każdym kroku.

Księżyc to karta numer 18 co po zsumowaniu daje nam szczęśliwą 9. Liczba 9 może wskazywać, że w tym roku nadszedł czas, aby zakończyć jakiś fragment swojego życia np.: sytuację czy związek, który Wam już nie służy. Nie brnijcie w to dalej, bo i tak w końcowym etapie się to nie uda. Z pewnością jednak nastąpi przełom w Waszym życiu i nadejdzie coś nieoczekiwanego, co Was mile zaskoczy. Przygotujcie się do tego już teraz, gdyż jest dużo pracy do zrobienia.

W zestawieniu z kartą roku daje nam liczbę 8, która jest taka sama jak liczba roku. Dzięki temu ten rok nie będzie taki straszny, jak opisałam na początku. Mimo zawirowań będzie to rok obfitujący w sukcesy. Jeśli pracowaliście pilnie i z głową podchodziliście do wielu spraw, to teraz nareszcie Wasza praca zostanie dobrze wynagrodzona. Dostrzegą Wasz talent, zaangażowanie i inteligencję – a to spowoduje dodatkowe korzyści finansowe.

PANNA – GŁUPIEC

Nie masz dla siebie czasu, niczego, co było, niczego co jest, niczego, co będzie. W ciemności czujesz się bezpiecznie… Ale czy to jest prawdziwe życie? Zejdź na ziemię i poczuj to, co inni, a będziesz szczęśliwym człowiekiem.

Nie będzie to łatwy rok dla osób spod znaku Panny, ale z pewnością wiele się przez ten rok nauczycie. Na początku przez Wasze życie przejdzie małe tornado. Nastąpi chaos, bezsilność i niezdecydowanie. Możecie mieć problemy, które będą spowodowane własną naiwnością. Będziecie szukać dla siebie właściwej drogi rozwoju, doznacie upokorzeń, ale te przeżycia wzmocnią Was na tyle, że będziecie odporniejsi psychicznie i fizycznie. Co najważniejsze, ten okres nie potrwa długo, ale będzie bardzo wyczerpujący. Kiedy będziecie myśleli, że dłużej nie dacie rady, nieoczekiwanie nadejdzie lepsze i rozpoczniecie nowy etap życia. Będziecie wreszcie mogli wybrać dla siebie dowolny kierunek swojego rozwoju, iść tam dokąd chcecie i robić to, co Wam odpowiada. Nie oglądajcie się za siebie, o konsekwencjach pomyślicie później. Cieszcie się tym, co uda się Wam osiągnąć, gdyż drugi etap tego roku będzie dużo lepszy, dlatego nie poddawajcie się, bo nigdy nie jest aż tak źle, by nie mogło być lepiej.

Karta Głupiec jest pierwszą kartą w rozkładzie i ma liczbę 0. Jest jedną z najcenniejszych liczb i najmocniejszą w numerologii. Oznacza to, że w tym roku nic Was nie będzie ograniczało, będziecie podejmować szybkie i trafne decyzje. Posiadacie ukryte cechy, które wreszcie będziecie mogli pokazać światu. Dzięki temu przejdziecie na wyższy poziom duchowy i umysłowy.

Natomiast w zestawieniu z kartą roku daje liczbę 8. Pisałam już wcześniej o zaletach tej liczby, ale pragnę jeszcze powiedzieć, że to idealny układ na ten rok, gdyż karta Głupiec traci trochę na ważności. Oznacza to, że jeśli Wasze decyzje będą dobre, to życie samo się ułoży.


WAGA – WIEŻA

Wiele w życiu doświadczyłaś/eś. Nie znaczy to, że nie można się podnieść i iść dalej. Tam gdzieś ktoś na Ciebie czeka i ma Ci wiele do zaoferowania. Spróbuj uwierzyć w siebie, a osiągniesz to, co zechcesz.

 Karta Wieża przestrzega Wagi przed problemami, jakie mogą się im przytrafić w tym roku. Z pewnością będzie to rok pełen zmian i to nie zawsze na lepsze. Niektórym może rozpaść się związek bądź doznają załamania finansowego. Uważajcie też na zdrowie swoje i swoich bliskich, gdyż mogą pojawić się problemy. Ponadto w tym roku nadejdzie moment, kiedy poznacie prawdę o sobie i o swoich bliskich. Może okazać się, że dotychczasowe Wasze życie było iluzją, która może się rozpaść. Jeśli tak się stanie, nie rozpaczajcie, to tylko chwilowa niedogodność, która minie i przyniesie lepsze. Mimo iż ten rok może nie być pozytywny, to jednak nie poddawajcie się i nie popadajcie w depresję, gdyż to nie koniec świata. Na szczęście karta ta ma także symbolikę liczbową.

Według układu Wieża to numer 16, a więc po zsumowaniu daje 7. Jest to jedna z najbardziej tajemniczych liczb. Powszechnie uważana jest za szczęśliwą, a zarazem magiczną liczbę, która symbolizuje duchowy rozwój człowieka. Mając w karcie tę liczbę, możecie być pewni, że czegokolwiek się nie podejmiecie, to mimo jakichkolwiek przeszkód i tak doprowadzicie każde zadanie do końca.

W zestawieniu z kartą roku daje nam 6, co oznacza, że czekają na Was w tym roku sukcesy i zdrowie. Ponadto 6 zachęca, abyście w tym roku więcej uwagi poświęcili rodzinie i dzieciom, abyście w stosunku do siebie okazywali miłość i szacunek. Pamiętajcie też, aby nie wywyższać się, gdyż taka postawa może zostać negatywnie odebrana. Pokora, uczciwość i chęć pracy pomoże Wam zdobyć upragniony cel.

SKORPION – CESARZOWA

Dlaczego nie potrafisz uwierzyć w swoje możliwości? Naprawdę potrafisz wiele zdziałać. Jeśli tylko zechcesz, osiągniesz prawdziwy sukces i zadowolenie w życiu.

Ten rok będzie dla Was szczęśliwy. Nareszcie będziecie zadowoleni z życia, gdyż Wasze plany i zamierzenia się zrealizują. Będziecie błyszczeć, gdyż Wasze doświadczenie i praca zostaną dostrzeżone i nagrodzone. Być może otrzymacie wiadomość, która dostarczy Wam dobre nowiny. Dla osób pragnących dziecka będzie to idealny czas na zaplanowanie ciąży bądź na jej pozytywne rozwiązanie. Osoby samotne znajdą swoją drugą połówkę, która naprawdę ich pokocha. Także i zdrowie nie będzie Wam szwankować, będziecie w dużej formie fizycznej i psychicznej. Przed Skorpionami ten rok stoi otworem, wystarczy tylko umiejętnie się zakręcić, a dostaną to, czego chcą.

Cesarzowa jest liczbą 3, a więc nie ma się czego obawiać tym roku. Trójka tylko potwierdza to, co napisałam wyżej. Jeszcze raz pragnę potwierdzić, że trójka symbolizuje „wzrost” i oznacza, że nadszedł dla Was czas rozwoju i wzrostu na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym, finansowym i duchowym.

Sumując ją z kartą roku, otrzymamy mistrzowską liczbę 11, która informuje, że nareszcie nadszedł dla Was czas, aby zacząć udzielać się, uczestniczyć aktywnie, poprzez swój zawód czy też czynną pomoc w jakiejś organizacji charytatywnej, na rzecz innych. Liczba 11 pojawia się zawsze w momentach największych życiowych triumfów, czyli ten rok jest Waszym rokiem.

Informacja dla Czytelników:

Pisząc dla Was te przepowiednie, informacje rozbiłam na 3 części po to, aby pokazać Wam, że mimo wylosowanej, nie zawsze dobrej karty, ten rok wcale nie musi być zły. Wystarczy niekiedy zsumować wartości i już nasze życie ulega pozytywnej zmianie.

Warto też, abyście pamiętali o obliczeniu swojej indywidualnej liczby na ten rok, gdyż to ona jest prawdziwą Waszą wyrocznią. Jak ją obliczyć – zapraszam tutaj.

Jaka karta jest patronem roku 2019? – zajrzyj tutaj.