STRZELEC – KOZIOROŻEC – WODNIK – RYBY

Jaka karta dla znaku zodiaku w roku 2019? Czy otrzymam możliwość samorealizacji? A może wreszcie uda mi się podbić świat? Dowiesz się tego zaglądając do swojego znaku zodiaku.

STRZELEC – KOŁO FORTUNY

Nadszedł ważny okres w Twoim życiu, który przyniesie Ci wiele zmian i to na lepsze, jeśli na to pozwolisz. Obrałaś/eś właściwą drogę, ale jeżeli pozwolisz sobie na nieuzasadnione zatrzymanie się – wszystko stracisz.

Rok 2019 to początek nowego etapu w życiu Strzelca, zmiany, których raczej trudno będzie uniknąć. Będziecie musieli się im poddać, gdyż nie będziecie mieli na nie wpływu. To będzie okres wzlotów i upadków w zależności od otoczenia i decyzji, jakie podejmiecie. Z pewnością będziecie żyli dużo szybciej i może nawet pod presją, ale i tak zawsze większość spraw uda się Wam załatwić z pozytywnym skutkiem. Jeżeli dobrze się zakręcicie, to czeka Was awans i sukces. Z pewnością w tym roku będziecie się dobrze bawić. Zdrowie też będzie Wam dopisywało, ale musicie trochę o nie zadbać. Ten rok przyniesie Wam dużą niespodziankę w sprawach uczuciowych. Nie zawsze jednak może być to dobra wiadomość. Nie bierzcie też udziału w ryzykownych grach hazardowych, bo Koło Fortuny nie daje gwarancji wygranej. To będzie rok, w którym będziecie dążyli do poprawy swojej pozycji społecznej.

Koło Fortuny to liczba 10, która po zsumowaniu daje 1. Jest to liczba szczęśliwa i też potwierdza, że w tym roku zacznie się dla Was nowy etap w życiu. Będziecie bardziej kreatywni, otwarci na nowe doświadczenia i przygody. Nie będziecie unikać ryzyka a wręcz przeciwnie, dzięki czemu zdobędziecie uznanie i szacunek. Liczba 1 to dobra organizacja, władza, szczęście i sława, czyli spełnienie we wszystkim, czego się dotkniecie.

W połączeniu z kartą roku otrzymamy doskonałą liczbę 9. Liczba 9 może wskazywać, że w tym roku nadszedł czas, aby zakończyć to, co było złe w waszym życiu np.: sytuację czy związek, który Wam już nie służy i zacząć coś nowego. I ta liczba potwierdza, że nastąpi przełom w Waszym życiu i nadejdzie coś nieoczekiwanego, co Was mile zaskoczy.

KOZIOROŻEC – ARCYKAPŁANKA

Ktoś nad Tobą nieustannie czuwa, dzięki czemu będziesz w stanie wiele zdziałać. Posiadasz silną wolę, jesteś aktywna/ny, a do tego bardzo wrażliwa/wy i uczuciowa/wy. Te cechy będą Ci potrzebne, aby zdobyć to, na co zasługujesz.

W tym roku osoby spod znaku Koziorożca będą mogły przestać tak bardzo się spieszyć. Będziecie mieli więcej czasu na relaks, koncentrację, wyciszenie wewnętrzne i naukę. Także przychylniejszym okiem spojrzycie na swoją rodzinę i zaczniecie poświęcać jej więcej czasu. Zaczniecie dostrzegać, że to rodzina daje Wam oparcie i Was wspiera. Poznacie też sekrety, czy informacje, których nie powinniście ujawniać, bo zamiast pomóc – zaszkodzą. Posiądziecie wyjątkową intuicję, która pomoże Wam w wielu sprawach. Ten rok przyniesie Wam nowe miłości i przyjaźnie, które będą trwałe, o ile się o nie zatroszczycie. Mimo tak dobrze zapowiadającego się roku uważajcie jednak na osoby, które będą chciały Wami manipulować. Te osoby wcale nie będą Wam przychylne, będą działały na Waszą szkodę.

Arcykapłanka to liczba 2, która informuje, że ten okres przeżyjecie w harmonii i bezpieczeństwie. Będziecie podchodzić do życia w taki sposób, by zminimalizować wszelkie kłótnie i walkę. Widząc poróżnione osoby, postarajcie się pomóc im w dojściu do porozumienia.

Łącząc ją z kartą roku, otrzymamy liczbę 1, która zachęca do podejmowania działań, ale nie na siłę. Dzięki wyciszeniu się będziecie mogli na spokojnie zobaczyć, jak Wasza wcześniejsza praca owocuje. Dodatkowo liczba 1 to dobra organizacja, władza, szczęście i sława, czyli spełnienie we wszystkim, czego się dotkniecie.

STRZELEC – KOZIOROŻEC – WODNIK – RYBY

WODNIK – SŁOŃCE

Nadszedł czas, aby coś zmienić w swoim życiu. To jest najlepszy okres na zakasanie rękawów i zabranie się do pracy. Jesteś w stanie wiele osiągnąć i to osiągniesz.

Ukazanie się karty Słońce wróży Wodnikom szczęście, radość i zadowolenie we wszystkich dziedzinach życia. Z pewnością poprawi się Wasze zdrowie i sytuacja materialna. Znajdziecie też na swojej drodze drugą osobę, która Was uszczęśliwi. To jest rok pełen sukcesów i szczęścia. Jesteście ludźmi, którzy właśnie w tym roku pozostawią widoczny ślad swojej działalności na naszej Ziemi. Także ci, którzy na ten rok zaplanowali jakieś nowe zadania dla siebie, mogą bez problemu podjąć się ich realizacji, gdyż wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wszelkie egzaminy, sprawy urzędowe – będą pozytywnie zdane i załatwione.

Słońce w kartach jest liczbą 19, co daje liczbę 1. To doskonała liczba, która będzie Was napędzać do działania i dodawać energii. Czekają Was zmiany i to na lepsze. Nabierzecie też sił i ochoty do życia pełną piersią. Liczba 1 to dobra organizacja, władza, szczęście i sława, czyli spełnienie we wszystkim, czego się dotkniecie.

Łącząc ją z kartą roku, otrzymamy szczęśliwą 9, która potwierdza to wszystko, co napisałam o Wodniku. Wykorzystacie swoje naturalne umiejętności i talenty do polepszenia swojego życia. Pamiętajcie jednak o empatii, jest bardzo ważna przy osiąganiu sukcesu.      

RYBY – SPRAWIEDLIWOŚĆ

Najprawdopodobniej poniesiesz konsekwencje swoich nierozważnych poczynań z poprzedniego okresu. Nie martw się jednak o to, gdyż każdy z nas płaci za swoje czyny. Jest to cena za zdobyte doświadczenie. Warto, gdyż dzięki temu o wiele więcej osiągniesz.

Będzie to dosyć zawiły rok dla Ryb, gdyż czekają Was sprawy, które wreszcie trzeba będzie rozwiązać. Jeśli są to jakieś sprawy sądowe, urzędowe bądź inne, uda się Wam pomyślnie je zakończyć. W niektórych dziedzinach życia dopadnie Was zastój lub opóźnienia, ale przy dobrej organizacji, powinniście je przezwyciężyć. Być może ktoś zaproponuje Wam wejście w biznes, warto będzie skorzystać z tej propozycji, gdyż odniesiecie sukces. Także w Waszych związkach będzie się dobrze układało. Jednak chcę Wam zwrócić uwagę na jedną nieprzyjemną sprawę, uważajcie na siebie, gdyż możecie zostać posądzeni o kłamstwo. Mimo iż będziecie bez winy, to i tak trudno będzie Wam udowodnić swoją niewinność. Uda się to zrobić, ale kosztem nerwów i zdrowia.

Sprawiedliwość w moich kartach nosi mistrzowską liczbę 11. Informuje ona, że nareszcie nadszedł dla Was czas, aby udzielać się, uczestniczyć aktywnie w życiu, poprzez swój zawód czy też czynną pomoc w jakiejś organizacji charytatywnej, na rzecz innych. Liczba 11 pojawia się zawsze w momentach największych życiowych triumfów, czyli ten rok jest Waszym rokiem i będzie należał do udanych.

W połączeniu z kartą roku otrzymujemy liczbę 1, a to oznacza, że będzie dobrze. Liczba ta będzie Was napędzać do działania i dodawać energii. Czekają Was zmiany i to na lepsze. Nabierzecie też sił i ochoty do życia pełną piersią. Liczba 1 to dobra organizacja, władza, szczęście i sława, czyli spełnienie we wszystkim, czego się dotkniecie.

Informacja dla Czytelników:

Pisząc dla Was te przepowiednie, informacje rozbiłam na 3 części po to, aby pokazać Wam, że mimo wylosowanej, nie zawsze dobrej karty, ten rok wcale nie musi być zły. Wystarczy niekiedy zsumować wartości i już nasze życie ulega pozytywnej zmianie.

Warto też, abyście pamiętali o obliczeniu swojej indywidualnej liczby na ten rok, gdyż to ona jest prawdziwą Waszą wyrocznią. Jak ją obliczyć – zapraszam tutaj.

Jaka karta jest patronem roku 2019? – zajrzyj tutaj.