ANIOŁY LEKARSTWEM NA MIŁOŚĆ

Czy istnieje lekarstwo na miłość? Czy można wyczarować miłość?

Za tydzień będziemy obchodzić dzień zakochanych, czyli Walentynki. Jak co roku na ulicach spotkamy panów z kwiatami w dłoniach lub prezentami kierujących się do swoich ukochanych. Często zastanawiam się, dlaczego tylko ten jeden dzień jest dniem zakochanych? Przecież jeśli kogoś kochamy, to możemy okazywać to przez cały rok, a nie tylko w Walentynki. No, ale to nie ode mnie zależy…

Wcześniej pisałam jakie zaklęcia zastosować, aby się zakochać i co oznacza liczba wręczanych kwiatów. W dzisiejszym poście postanowiłam dać szansę świętym. Mam nadzieję, że Anioły pomogą Wam zdobyć upragnioną miłość. Wystarczy przecież tylko je poprosić, a sprawią, że kłopoty sercowe zamienią się w radość i spełnienie. Warto też pamiętać, że Anioły pomogą, ale tylko wtedy, gdy związek jest zgodny z ogólnym planem wszechświata.

Anioły lekarstwem na miłość

Teliel i Donkuel

To anioły, które pomogą wam zdobyć uczucie upragnionej osoby. Okazują się niezmiernie pomocni, gdy obiekt Waszej miłości odwzajemnia uczucie, ale nie może się zdecydować na poważny związek. Należy wówczas wezwać któregoś z nich i poprosić o wstawiennictwo.

Opiel

Sprawdza się w przypadku osób samotnych. Kojarzy szczęśliwe pary. Wystarczy szczerze go poprosić o pomoc w znalezieniu odpowiedniego partnera i gotowe. Należy jednak mieć przy sobie kawałek kartki z wypisanym imieniem ukochanej osoby. Na efekt nie trzeba długo czekać. Tak twierdzą ci, którzy korzystali z jego pomocy.

Rahmiel – anioł miłosierdzia

Pomocny, jeśli coś zagraża Twojemu związkowi. Potrafi załagodzić konflikty uczuciowe i usuwa przeciwności z drogi. Jego imię może być też skutecznym amuletem przeciwko zazdrości, zawiści i innym problemom. Pomaga również wybaczać i cementuje związki, w których źle się dzieje.

Liwet – anioł miłości i wynalazków

Jeśli zwrócicie się do niego z prośbą o rozwiązanie problemów, to Wam pomoże. Szybko doznacie nagłego olśnienia, fartu bądź proroczego snu, który przyniesie rozwiązanie.

Mihr

Idealny na ustabilizowanie stosunków z krewnymi i przyjaciółmi. Pomaga zażegnać konflikty z otoczeniem i przywrócić porozumienie wśród zwaśnionych stron.

Anael

To najpotężniejszy i najskuteczniejszy anioł w miłości. Patronuje szczęśliwym i trwałym związkom. Nie odmawia też ludziom spragnionym prawdziwego uczucia. Musi być jednak spełniony jeden warunek – uczucie powinno być szczere. Jeśli jest to przelotna miłość albo forma zabawy – nie pomoże. Do Anaela należy zwracać się w piątek o szóstej rano, pierwszej po południu i ósmej wieczorem.

Michał, Gabriel i Rafał

To trzej archaniołowie, którzy sprzyjają miłości i ją chronią. Aby zapewnić sobie ich przychylność, należy u wezgłowia wspólnego łóżka umieścić kawałek kartki z wypisanymi ich imionami. Później musimy ich wezwać i poprosić, aby patronowali naszej miłości.

Każdy z nas zasługuje na miłość i jeśli nie możemy znaleźć drugiej połówki, to dlaczego nie skorzystać z pomocy aniołów. Wystarczy zapamiętać ich imiona i zwrócić się do nich w konkretnej sprawie. Pomogą, tak twierdzą Ci, którzy korzystali z ich pomocy.

Nie tylko anioły są lekarstwem na miłość. Mamy też jeszcze kilku świętych do których możemy zwrócić się z pomocą. Wystarczy tylko mieć wiarę i miłość w sercu, aby prośba się spełniła.

Prokopiusz

Ten święty potrafi dosłownie „zesłać” męża. Jeśli dziewczyna ma dosyć samotności, powinna postarać się o wizerunek Prokopiusza. Następnie przez siedem kolejnych wieczorów zapalać przed wizerunkiem świeczkę i wypowiadać zaklęcie: „Do świętego Prokopa, błagam, daj mi chłopa, choć o jednym oku, byle tego roku”. Dosyć oryginalne te modły, ale prawdopodobnie skuteczne. Trzeba jednak pamiętać, że ten męski „egzemplarz” może być ciut wybrakowany.

Antoni Padewski

Skuteczny w przypadku osób zakochanych bez wzajemności. Znany też jest jako niezawodny pomocnik przy odnajdywaniu zgub i zagubionych serc. Jeśli chcesz skorzystać z jego pomocy, to przed jego wizerunkiem zapal trzy świece. Następnie poproś go, by pomógł Ci znaleźć ukochanego. Jest jednak warunek – nie możesz być już zakochana w kimś innym.

Jak sami widzicie, można z któregoś skorzystać, aby zapewnić sobie miłość. Ja nigdy nie korzystałam z takiej pomocy, co nie znaczy, że w to nie wierzę. No, raz skorzystałam z pomocy świętego Antoniego, kiedy zgubiłam pewną rzecz. Wówczas koleżanka powiedziała mi, że jeśli poproszę, to pomoże. Tak też zrobiłam i szczerze? Byłam zaskoczona, bo Antoni mi pomógł. Może jednak warto wybrać sobie jednego z nich i też spróbować szczęścia.

Warto też sprawdzić, jaki prezent na szczęście kupić dla ukochanej osoby. A może jakiś magiczny prezent…