DZISIAJ DZIEŃ KOBIET

Czy pamiętacie, że dzisiaj Dzień Kobiet? Myślę, że nie sposób przegapić tego wyjątkowego dnia.

Czy pamiętacie, że dzisiaj Dzień Kobiet? Myślę, że nie sposób przegapić tego wyjątkowego dnia.

Tydzień temu pisałam o kobietach i o tym, co im kupić, aby były zadowolone. Zapewne większość mężczyzn wie, jak trudno zadowolić kobietę. Zresztą, co tu pisać, jesteśmy takie, jakie jesteśmy i tak nam dobrze. Ja tam nie narzekam i cieszę się z tego, że jestem kobietą. A że dzisiaj jest Dzień Kobiet, to chciałabym wszystkim Kobietom złożyć życzenia. Zanim jednak przejdę do życzeń, tak jakoś mnie natchnęło, że napisałam krótki wierszyk właśnie na tę okazję. Mam nadzieję, że spodoba się on wszystkim Kobietom. To taki niewielki ukłon w stronę Pań.

Dzień jak każdy inny…

ale wyjątkowy.

Niech każdy pamięta,

że nietuzinkowy…

Każda z nas myślami

błądzi gdzieś w oddali

i czeka na prezent

jeszcze jej niedany.

Spieszcie więc panowie

nie czekajcie dłużej,

bo każda kobieta

warta waszych uczuć.

DZISIAJ DZIEŃ KOBIET

Drogie Panie, myślę też o sobie, więc życzę Wam tego, czego nikt Wam nigdy życzyć nie będzie. A dlaczego? Bo nie poznał Waszych najgłębszych pragnień. Dlatego życzę Wam oby, chociaż część Waszych marzeń się spełniła i byście zawsze były sobą.

A teraz chciałabym, abyście podzieliły się, nie tylko ze mną, ale też z Czytelnikami informacjami dotyczącymi Waszych poglądów na temat prezentów. Jest to ciekawy temat, bo tak naprawdę trudno znaleźć jakieś konkretne informacje dotyczące pechowych podarków (oprócz tych podstawowych).

Dlaczego o tym piszę?

Jakiś czas temu usłyszałam od znajomej, że są prezenty, których nie powinno dawać się kobietom. Tak, właśnie kobietom! Bardzo mnie to zaciekawiło i postanowiłam zgłębić temat tych przesądów: Co przynosi pecha kobiecie?

Oprócz takich prezentów jak: zegarek, perły, portmonetki czy krzyżyki, które ponoć przynoszą pecha, nic więcej nie znalazłam.

Jestem bardzo ciekawa, czy któraś z Was kiedykolwiek otrzymała w prezencie jakiś przedmiot, który przyniósł jej namacalnego pecha. Jeśli tak, to prosiłabym o podzielenie się z nami takimi informacjami. Dzięki temu stworzymy listę prezentów, na które powinnyśmy uważać. A może któraś z Was miała jakąś przykrą przygodę z prezentem, to również prosiłabym o podzielenie się taką informacją. Uważam, że byłby to bardzo ciekawy poradnik i to nie tylko dla kobiet, ale też i dla mężczyzn. Przecież nie każdy prezent przynosi pecha. Możecie też podzielić się z nami informacjami, co przynosi szczęście. Wiem, że niektóre z Was stwierdzą, że to zabobony. Ale i zabobony skądś się wzięły.

Zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Możecie pisać bezpośrednio pod postem bądź też na mój e-mail: seilamargo@gmail.com.

Zapraszam do wspólnej zabawy.